1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię bądź sprzedam konto na lockerz 562 pkt + bonus .

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Emoboy, Listopad 10, 2009.

1. Emoboy

Emoboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    cWa
    Witam jak w temacie zamienię konto na lockerz 562 pkt. Punkty zdobyte legalnie,stronka również (pojawiły już sie na youtube polskie filmiki z wygranymi).W tym miesiącu mają być 2 dostawy.Konto mogę również sprzedać za ok.80-100zł,zawsze można się dogadać. Za punkty które mam można 2 psp bądź inne świetne sprzęty;d Jeśli ktoś będzie miał cos na zamianę niech napisze. Rozważę wszystkie propozycję, a i jeszcze dodam od 2-8 biletów(jeśli sprzęt mnie zadowoli)cinema city i imax na każdy seans,również premierowy,za bilety można pójść na seans w dowolnym mieście,(zresztą w sprawie biletów można się dogadac;d)

Zapraszam,rozważę każdą propozycję:)

//Ortografia!! sloniu

@EDIt by miedzianek
    To skoro mozna miec 2 PSP to czemu tak tanio?Albo czemu sam nie poczekasz na dostawe i nie wezmiesz tych psp?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    hehe widzę że szukasz jeleni którzy kupią to konto na lockerz dla jakichś wyimaginowanych nagród , poza tym ponawiam pytanie które zadał miedzianek : dlaczego sam nie łykniesz tych psp i nie sprzedasz na np. allegro za 3/4 ceny to byłby lepszy interes . Ale odpowiedz chyba wszyscy znają ... bo nikt nigdy tych psp za te punkty nie zobaczy !!

P.S. Jestem też zarejestrowany na lockerz i właśnie sprawdziłem za ile punktów można mieć te psp o których piszesz i wcale za te twoje 562 pkt nie dostanie nikt dwóch psp ! Bo aby dostać jedną sztukę trzeba mieć 675 pkt + 20 pkt za wysyłkę do Polski ( oczywiście to wszystko teoria bo jeszcze nie spotkałem nikogo kto by cokolwiek od nich dostał a filmiki na youtube to można sobie w zadek wsadzić !! Zresztą od jekiegoś czasu stronka jest jakby w zawieszeniu z wysyłką gdyż brak jakiegokolwiek asortymentu wszędzie jest dopiska "moore soon" - więcej wkrótce ! I tak to trwa już ze 3 tygodnie albo i dłużej ! Jedyne co można na chwilę obecną "kupić" za punktu to "desktop backgrounds" czyli pierdoły do upiększenia wyglądu naszego systemu , w necie pełno tego za free !

4. Mitmart

Mitmart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    PsP na Lockerz sa po 200pkt oczywiscie te starsze wersje te o ktorych ty mowisz (675pkt) to najnosze PSP Go z wysuwanym wyswietlaczem

5. Emoboy

Emoboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    cWa
    Do miedzianek i maclogan po
    1.)Za pkt które mam można kupić 2 sztuki psp 3000.
    2.)Nieszukam jeleni lockerz jest prawdziwą stronką,świadczy o tym np. że niedawno pojawiły się filmiki z gwiazdami hollywood reklamującyki lockerz.Chcę sprzedac poniewarz chodzę do szkoły i niemam czasu wstawać o 03.00 i zamawiać.
    3.)Piszesz że filmiki na youtube można se wsadzić,to sa prawdziwe filmiki,na lockerz.com.pl jest zakładka forum w niej zakładka filmiki z polskimi nagrodami są tam zdjęcia podczas zamuwienia oraz otrzymania towaru 100% wiarygodne.
    4.)Radze ci zajrzec na lockerz.com.pl i sobie poczytac bo to co piszesz jest śmieszne wysyłka +20 ptz? kto ci takich bzdur nagadał. Proszę nieudzielaj się więcej dopóki nieprzeczytasz stronki, bo wiedzę o lockerz masz malutką

Dostawa była 15 października a kolejna ma być jakoś w tym miesiącu,pierwsza dla z-listerów - ja mam zlistę(dzięki temu jest większa szansa na zdobycie nagrody,dostajemy wszystkie punkty podwójnie) i druga dla wszystkich;p

Ogólnie jeszcze dodam że zapraszam do kupna bo warto za te ptz można całkiem niezły sprzęt dorawć

6. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Bajki opowiadasz , pozatym tłumaczenie że nie chce ci się wstać lub poczekać do trzeciej w nocy żeby zamówić te dwa psp i sprzedać je ze sporym zyskiem to TY wolisz właściwie za darmo sprzedać takie konto ? Przestań ściemniać i nie wierz we wszystko co wyczytasz na stronach w necie lub obejrzysz na youtubie ... i napiszę to jeszcze raz : KIT WCISKASZ !! NIKT NIE ZOBACZY NA OCZY TYCH PSP KTÓRE TAK REKLAMUJESZ ! TO TY POCZYTAJ I ZAJRZYJ NA STRONKE LOCKERZ.COM I ZOBACZ CO MOŻESZ NA CHWILĘ OBECNĄ ZAMÓWIĆ , A DOKŁADNIE TO NIC NIE MOŻESZ ZAMÓWIĆ BO OD PONAD TRZECH TYGODNI BRAK JEST TOWARU ! POZA TYM GDYBYŚ POCZYTAŁ DOKŁADNIE TO WIEDZIAŁBYŚ ŻE DO KAŻDEGO ZAMÓWIONEGO TOWARU TRZEBA DOPŁACIĆ O CZYM WYRAŻNIE JEST NA LOCKERZ.COM.PL NAPISANE : "Na jakiej zasadzie będzie wyglądać funkcjonowanie serwisu?

Będzie to mix wszystkich dużych stron jakie znacie ;) Połączonych w jedną dużą społeczność. Jak wiemy ma dojść wątek VIDEO, MUZYKI, SKLEPU I SPOŁECZNOŚĆI.

Sklep będzie nam oferował ekskluzywne ubrania i przedmioty za niższą niż normalnie cenę. A co lepsze za zdobyte PTZ będziemy mogli tą cenę jeszcze zmniejszyć. Będziemy mogli sobie wykupić dostęp do wartościowych materiałów video. Ale za oglądanie darmowych reklam i trailerów będziemy dostawać punkty. Będzie także opcja pobierania płatnych plików multimedialnych.

System zaproszeń i poleceń pozostanie(rejestracja ma nigdy nie być otwarta). A w przyszłości za zakupy
    naszych znajomych mamy dostawać jakieś tam PTZ. Celem takiego zachowania ma być stworzenie serwisu tylko dla elitarnej grupy znajomych. W fazie finalnej(czyli za baaardzo długo) projektu punkty mają zejść na dalszy plan jednak będą się przewijać w każdej możliwej funkcji serwisu. Będzie aż do 20 możliwości zdobywania PTZ. Będzie także można kupować PTZ za dolary. " NO WIĘC TO CHYBA WYJAŚNIA DLACZEGO CHCESZ SIĘ POZBYĆ TAK TANIO KONTA . BO TO CO MIAŁO BYĆ "ZA DARMO" WCALE PO DOKŁADNYM SPRAWDZENIU TAKIE NIE JEST ! WIĘC ZA TE TWOJE PUNKTY NIKT NIE DOSTANIE TYCH DWÓCH PSP ZA SAME PUNKTY TYLKO ( JEŚLI JUŻ KOMUŚ SIĘ UDA W OGÓLE ZAMÓWIĆ NAGRODĘ ) TO BĘDZIE MUSIAŁ ZA NIĄ DOŚĆ SPORO ZAPŁACIĆ GDYŻ TE PUNKTY TO TYLKO KILKU PROCENTOWY RABAT NA ZAKUP ( ZA REALNE PIENIĄDZE ) TYCH PSP A NIE JEST TAK ŻE ZA TE PUNKTY DOSTANIEMY OD RAZU I BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW TE PSP !! I CZY NAPRAWDĘ JESTEŚ TAK ŚLEPY I OGRANICZONY ŻE MYŚLISZ ,ŻE KTOŚ DA CI WŁAŚCIWIE ZA NIC ( NO MOŻE POZA WCHODZENIEM NA TĄ STRONKĘ I WYPISYWANIE BYLE CZEGO W ODOPOWIEDZI NA ZADAWANE TAM PYTANIA ) TOWAR WART SETKI I NAWET TYSIĄCE ZŁOTYCH ?

7. Emoboy

Emoboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    cWa
    Ale gdzie wyczytałeś że towar będzie płatny.Na lockerz.pl nic o tym niepisze ludzie ci co zamuwili i dostali piszą że nic nie płacili żadnego cła itd

8. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Jak to nie pisze ? Wszystko dokładnie ( choć o płatnoścach dość krótko i niejasno , ale można się domyślić o co chodzi ) pisze na głównej stronie na lockerz.com.pl i jeszcze raz piszę : NIE WIERZ W TO CO WYCZYTASZ W NECIE CZY ZOBACZYSZ NA YOUTUBE , BO TE FILMIKI Z OTRZYMANIA TYCH PRZEDMIOTÓW OD LOCKERZ TO TYLKO PODPUCHA I CHWYT REKLAMOWY ! I TAK JAK PISAŁEM JEŚLI NAWET KTOŚ OTRZYMA ZAMÓWIONĄ RZECZ TO I TAK MUSI ZA NIĄ DOPŁACIĆ , BO TE PUNKTY TO TYLKO TAKI JAKBY RABAT NA ZAKUP TYCH PRZEDMIOTÓW NA LOCKERZ A ZA NIE TRZEBA ZAPŁACIĆ REALNE PIENIĄDZE I NIKT TYLKO ZA ZEBRANE PUNKTY NIE DOSTANIE ŻADNEJ NAGRODY ! I JESZCZE RAZ POWTARZAM : CZY JESTEŚ-CIE TAK GŁUPI I NAIWNI ŻEBY WIERZYĆ ŻE ZA WCHODZENIE NA TĄ STRONKĘ I WYPISYWANIE BYLE JAKICH ODPOWIEDZI DO POJAWIAJĄCYCH SIĘ TAM PYTAŃ KTOŚ WAM ZA TO DA NP. PSP WARTE KILKASET ZŁOTYCH CZY SKUTER WART KILKATYSIĘCY ZŁOTYCH I JESZCZE WAM DO DOMU PRZYŚLE BO WAS LUBI ? A CO DO FILMIKÓW NA YOUTUBE TO MYŚLISZ ŻE CIĘŻKO WYNAJĄĆ AKTORÓW KTÓRZY NIBY TO OTRZYMUJĄ NAGRODY ? A CO DO KOMENTARZY POCHWALNYCH I REKLAMUJĄCYCH LOCKERZ ... TO JUŻ SAM SIĘ DOMYŚL . I NIE BĄDŻ NAIWNY BO INNI NA TAKICH ROBIĄ KASĘ , ZANIM COŚ ZDECYDUJESZ POMYŚL LOGICZNIE KILKA RAZY .

Zresztą jeśli chcesz sam się o tym przekonać to jak będzie dostawa ( o ile będzie ) to poświęć nockę i wytrzymaj ( tak jak napisałeś ) do tej godziny trzeciej i spróbuj zamówić te dwa psp , jeśli Ci się to uda to odkupię obydwie za 500 zł od ręki ! To chyba dużo lepszy interes niż sprzedawanie konta "za grosze" ( 80-100 zł ) !!

9. dawraw14

dawraw14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nigdy większych bzdur nie słyszałem dopłacanie do nagród hahaha :p jakoś już pare osób dostało bony na amazona i nic nie bulili o tych co dostali pendrivy i skiny do IP już nie wspomnę :p

10. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Jasne , jasne .... a znasz te "osoby" ? Bo ja nikogo kto za tego typu czynności ( logowanie i wypisywanie byle jakich odpowiedzi ) dostałby chociaż podziękowania na email nie mówiąc o "nagrodach" za punkty ( które jak jasno pisze na lockerz.com.pl są w rzeczywistości tylko punktami rabatowymi za które nikt Ci nie wyśle np opisywanych tu psp ! ) które są warte kilka tysięcy złotych ? Myślisz że ktoś wyśle ci za zdobyte u nich punkty choćby np. jenego z wystawionych tam pendrivów 2GB ? HAHAHA ! Zarejestruj się ( jak chcesz wyśle Ci zaproszenie ) , zdobądż punkty , i spróbuj choćby tego nędznego pendriva 2GB za kilkadziesiąt punktów zamówić za owe zdobyte punkty , a potem wypisuj tego typu głupkowate komentarze ! A owe "filmiki" to pic na wodę pod co bardziej naiwną i łatwowierną publikę która wszystko łyknie jak pelikan ciepłe kluchy ( czyli Ty i tobie podobni ) .

11. dawraw14

dawraw14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Primo mam już tam konto po drugie , znam kilka osób co dostały bony na e-mail i potem zamówili gry z amazonu .I jak byś chciał wiedzieć to w USA takie stronki istnieją już od kilku lat i to nie jest żaden SCAM , tylko że Lockerz działa na skale światową i dlatego to jest nowość . I nawet sobie nie zdajesz sprawy jaką oni z tego mają kase ,za te głupie odpowiedzi dostają w ch^j hajsu , jak wprowadzą reszte tego co na obiecywali to dopiero zobaczysz , a tak w ogóle to oni są finansowani przez Amazon i jaką tam firmę od PR . Zresztą mam w ***** co ty myślisz na temat tej strony . I weź sie naucz czytać ze zrozumieniem , bo na lockerz.com.pl pisze że za PKT można wybrać nagrody , a za jakiś czas będzie można ich użyć jako RABATU na dany produkt ale nagrody i tak będą dostępne do wzięćia za same PKT tylko że zdrożeją czterokrotnie :)

A że moore soon jest teraz to nic dziwnego bo restock nagród jest przez 2 dni w miesiącu a nagrody rozchodzą sie w kilka minut , wiec nie ma sie co dziwić że prawie miesiac po ostatnim restocku nic nie ma.

12. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    No to wkrótce dzięki lockerz.com czeka nas zalew wyprzedaż od osób które "niby" otrzymały te nagrody no bo po co komu np. 20 nowych psp czy pięć nowych skuterów czy 10 komputerów ....

Ehhh gościu czy ty siebie słyszysz już napisałem do kolegi który założył temat że jeśli dostanie za swoje punkty te dwa PSP to ja biorę je od ręki i płacę mu 500 zł ( czyli pięć razy tyle co on chce dostać za sprzedaż konta ) .

A moż Ty już coś "wygrałeś" od lockerz bo chętnie kupiłbym jakiś sprzęt , nowy i niedrogo ?

13. dawraw14

dawraw14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nikt nie bedzie miał 20 PSP bo można tylko jedną nagrode powyżej 50PTZ na dzień wziąść a restock trwa tylko 2 dni , więc co najwyżej 2.
    Nie bo wtedy co kolwiek wziąść to był cud , ale teraz mam 500PTZ i poluje na bona poza tym teraz będzie łatwiej bo pierwszy restock jest tylko dla Z-Listerów a ich jest około 50k a wtedy na strone podczas restocku wbiło ponad 1.000.000 osób naraz i serwery nie wytrzymały :) Kończę z tobą tego oftopa bo nie ma sensu , poza tym już mówiłem nie wierzysz w to , to po co masz tam konto ? :p

14. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    dobra emo powiedz co za to chcesz ??

15. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri

heh no to oby Ci się udało dostać od nich taką nagrodę jaką sobie wybierzesz , konto mam u nich od jakichś 2 miesięcy ( chyba bo nie pamiętam dokładnie ) ale rzadko tam zaglądam głównie z ciekawości jakie nowe wstawili nagrody i ja osobiście nie wierzę że wygram w tak prosty sposób jak podają na tej stronce nagrody za chociaż kilkadziesiąt złotych . Więc tego typu stronki traktuję jako ciekawostkę i omijam szerokim łukiem .

OK ja też kończę i życzę powodzenia w zdobywaniu nagród na lockerz ! ( bez obrazy )

16. Emoboy

Emoboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    cWa
    Do !AnarchyMen interesują mnie pieniądze ale teraz znów niewiem ile wziąść ,brakuje mi 180 pkt do mini laptopa ;d
    Hym.... wiesz zbytnio za kase niechce interesowała by mnie jakaś elektronika np. Jakiś fonik.psp może być uszkodzone.Ewentualnie zgodze się na pieniądze(jeszcze się dogadamy)

17. pepa

pepa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A jak jesteś na tej Z-Liście to przysłali ci jakąś koszulkę?

18. Emoboy

Emoboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    cWa
    pepa tak mogę dostać koszulkę ,ale jej niechce ten kto kupi konto może sobie zamuwić ale żeby to zrobić musi wysłać mail do lockerz z swoim rozmiarem oraz danymi

19. Yoru

Yoru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No cóż.

Ja mam 254 PTZ. Chciałbym zamówić PSP (i tak nie mam nic do stracenia to się zabawie :p ). Jestem Z-listerm i wysłali mi e-mail, że do 4 tyg. powinienem dostać koszulkę (nie płacę za żadne cła itp.).

Na dodatek (bo mi się nudziło) zamówiłem sobię tapete za 15 PTZ ale jeszcze jej nie dostałem (chyba jej w paczce nie wysyłają lol :| ).

Jeśli dostane tą koszulke albo chociaż tapetę to dam wam znać :)

20. Unn@med

Unn@med Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radgoszcz
    KOLO :], mam tam konto w tej chwili 931PTZ chce to sprzedac:], a dla niedowiarkow moge zrobic zdjecie mojej koszulki ktora juz mi przyszla i troche sie juz sprala :], a tak na marginesie poczytaj wiecej o tym serwisie to sie dowiesz:], Chetnych na kupno zapraszam moje gg 6853485, a co do foty to ja jak najszybciej wrzuce dla wszystkich tych ktorzy w to nie wierza:]

21. Hadi3d

Hadi3d Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeczytałem temat od początku i dalej nie mogę zrozumieć jak można pisać
    "zamuwić" prze "u" [poprawnie "ZAMÓWIĆ].... (i to 2x bo wcześniej też tak napisałeś) BOŻŻŻŻŻE ej ty Emocoś skasuj sobie konto na tym lockerz i idź to tej szkoły co pisałeś wcześniej bo nie jest dobrze....

PS. "nie" z czasownikami piszę się oddzielnie xP

Wczytywanie...

Poleć forum