1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienie gierke na inna!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez czhgz, Maj 13, 2010.

1. czhgz

czhgz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam gre (Dead Rising) stan płyty idealny mało używany posiada oryginalne pudełko,okładkę i książeczkę.Wymieniam z tego powodu że ją dostałem a że mam inny gust,leży i się kurzy na półce ,wymienię się na inną ewentualnie sprzedam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Jak byś miał sprzedawać, to o jakiej kwocie mówimy ??

Pozdr AHC

4. domin147

domin147 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    mam crackdown i six vegas na wymiane jezeli by cie to interesowalo. jakby co to pisz na g 9854972 albo na wfsuper@interia.pl bo moge nie odwiedzac dlugo forum

5. czhgz

czhgz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kwota myślę że około 40 zł nie będzie zbyt wysoka.

Wczytywanie...

Poleć forum