1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię grę nba 2k10 xbox 360 na jakąś na PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez luq4, Listopad 23, 2009.

1. luq4

luq4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam,

Posiadam grę nba 2k10 na xbox 360. Jest to egzemplarz w wersji promo (pełna gra tylko, że nie ma żadnej książeczki do niej i nie można jej sprzedać). Dostałem ją omyłkowo od firmy, która miała mi dać grę na PS3. Chętnie wymienię się na jakąś gierkę na PS3, gdyż nie mam xboxa. Interesują mnie jakieś nowości. Gra może być używana (moja jest nówka), ale w dobrym stanie. Pozdrawiam i czekam na propozycje.

Wczytywanie...

Poleć forum