1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienie grube konto z grami na jakis ogarniety telefon z androidem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez burek744, Kwiecień 14, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. burek744

burek744 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoclawek
    Witam tak jak w temacie, poszukuje jakiegos telefonu z androidem( najlepiej xperia,), wzamian oferuje dostep do konta z bardzo dobrymi tytulami:
    Ac revelarion, tc rainbow six vegas, fireburst,sniper v2 z dodatkiem, dead rising 2, mw3, mirrors edge, crysis3, halo reach,ac2,ac3, far cry3, fable3, ghost reacon future soldier, map packi do black ops i black ops2 i wieloma dodatkami do konsoli

Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie odbierz tego źle ale w stopce masz zaproszenie do grupy no-jtag gdzie wymieniacie się kontami a tu proponujesz konto z grami, których właścicielem zapewne nie jesteś i na dodatek nie wymieniłeś tytułów gier i oczekujesz wymiany na fizyczną rzecz jaką jest telefon... zaciąga mi to na przekręt.
    Czekam na tytułu oraz opis co jest tylko Twoja własnością z tych gier ( na jednym koncie które jest TWOJE ).

4. burek744

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoclawek
    Kolego gry zostaly podane zaraz po dodaniu tytulu, jakbys nie byl takim komentatorem to Bys wszedl na to forum i zobaczyl ze tego konta tam nie ma bo jest to prywatne konto mojego kolegi, ktoremu na zyczenie tutaj oferowalem zamiane na telefon, jesli nie masz juz nic do dodania to idz trolowac kogos innego a nie sugerujesz mi tutaj cos niedorzecznego. Pozdrawiam!

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zamieniasz nie swoje konto to po pierwsze ( niech kolega założy sobie konto na forum i wystawi we własnym zakresie ), po drugie nie mam zamiaru gdzieś się logować żeby sprawdzić czy ono tam jest czy nie, wprowadzasz w błąd potencjalnego użytkownika który by chciał zamienić bo rozporządzasz nie swoim kontem o czym nie informowałeś w pierwszym poście.

6. burek744

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoclawek
    Haha, to zabronione jest oferowanie czegos w imieniu znajomego? Jeszcze perfidnie zarzucasz mi ze to jakis przekret, smieszne to jest, naprawde, jestesmy powaznymi ludzmi czy bawimy sie w jakies trololo, szczerze pozdrawiam, jak Ci tak zalezy to badz z siebie dumny ale ci nie wyszlo bo temat do usuniecia,

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ta wał ładny, dasz komus konta bez możliwości zmiany licencji, ktoś zassa gry a potem zmienisz passy...
    Edycja sygny zaraz pójdzie, od reklamy jest temat w offtopie...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum