1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcinkos, Luty 13, 2010.

1. marcinkos

marcinkos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    POLSKA
    Posiadam na wymianę lub sprzedaż gry:
    -Mirrors Edge(ORG.Pudełko instrukcja,wersja ENG niby napisy PL ale nie udało mi się dojść jak włączyć- Polecam bardzo fajna).
    -Prince of Persia(ORG. Pudełko instrukcja tą najnowszą wersję oczywiście PL).
    -Bournaut the Paradise ultimate + dodatek bike(ORG. Pudełko instrukcja)
    -Trivial Pursuit (ORG. Pudełko instrukcja,coś jak buzz na PS3- niestety tylko wersja ENG,FR,DE,P,itp. brak PL)
    -CoD Modern Warfare (ORG pudełko instrukcja,3*ENG).
    Wszystkie gry oryginalne w stanie bardzo dobrym i dobrym (służyły tylko jako starter po zgraniu na dysk) w razie pytań proszę o kontakt na priv, województwo Dolnośląskie.:DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jako że jestem świeżakiem i nie mogę zakładać nowych tematów to podepnę się do tego tematu.
    Posiadam gry na wymianę lub sprzedaż:

Prince of Persia PL(2008) - stan 5/5
    Tomb Raider Underworld - stan 5/5
    Overlord II - stan 5/5
    Halo 3 - stan 5/5
    Dragon Ball Z: Burst Limit - stan 4/5
    Soul Calibur IV - stan 4/5

Jeżeli jest ktoś chętny do wymiany bądz kupna to proszę o propozycje.

Wczytywanie...

Poleć forum