1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienie Gry!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HoYo, Listopad 19, 2010.

1. HoYo

HoYo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zamienie gry na inne coś też z nowych dosyć tytułów

Call of Duty Modern Warfare 2
    Battlefield: Bad Company 2
    Forza 3
    Gears of War 2

Najbardziej potrzebuje FightNightRound4 oraz diRT 2 jak macie coś innego to piszcie.

PS. nie mogę w zamiana w odpowiednim dziale napisać bo od 20 postów więc dzieci off.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Co powiesz aby Za Battlefield: Bad Company 2:
    -Fracture
    -Clive baker Jericho (mogę zrobić błąd w nazwie) lub Mass Efectt.
    Wszystkie oczywiście nówki zakupione w stanach, działają na Pal (mam konsole Pal i działa)

4. maniekcramp

maniekcramp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    sellnij coda to bendziesz mial na Fight night round 4 bo w komputroniku FNR4 85 zl
    sellnij forze i gow2 to bendziesz mial na dirta bo dirt w komputroniku 109 zł
    pozdro.

Wczytywanie...

Poleć forum