1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zamienie iphone 3g 8gb za x360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adamhood, Listopad 18, 2009.

1. adamhood

adamhood Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tab jak w tytule,
    iphone 3g 8gb za xboxa 360 + ewentualnie (zalezy od zestawu x'a) jakaś nie duża dopłata lub nie drogi telefon
    Proszę o kontakt 9375489 gg piszcie nawet jak nie dostępny często jestem na niewidoku

iphone z jailbreakiem, wszystko w zestawie tzn. słuchawki, pudełko jak nowe, papierki, kabel usb, ładowarka :D iphone jest w dobrym stanie ma tylko jedną głębszą ryse z tyłu, ogólnie nigdy mi nie upadł i nigdy nie miałem z nim problemów sprawny w 100%

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamhood

adamhood Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. lopez00073

lopez00073 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: