1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zamienie karte pamieci...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dsdantee, Luty 3, 2010.

1. dsdantee

dsdantee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    witam chcialem zamienic kartę pamięci 1gb sony (oryginalna) na jakąś większą np. 2gb kompatybilną z konsola psp tez oryginalną. jezeli byłby ktoś chętny to dorzuce jakies gry na pc. oto co mam do zaoferowania:

Jade Empire specjalna edycja dwuplytowa-jedna plyta z gra druga z muzyka z gry oraz poradnik przejscia gry. stan gry oceniam na 6/6 (tylko wyjalem ja z pudelka,nawet nie instalowalem)

Devil may cry 3 edycja specjalna stan gry 4-/6 kilka rysek nie wplywajacych w zaden sposob na gre.

ford racing 3 stan 6/6 plus gra niespodzianka w srodku (mashed)

rayman 2 the great escape stan gry 5-/6

wszystkie gry w j.Polskim

interesuję mnie karta pamięci sony lub sandisk oryginalne oczywiscie 2gb lub wieksze.

jezeli bedzie ktos zainteresowany to ofert pisac tutaj lub na pw

2. Lotnik421 Xbox One

3. dsdantee

dsdantee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    uppppp

Wczytywanie...