1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię Konsolę Playstation 3 Slim 320GB za Konsolę Xbox 360 Slim 250GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PainPL, Lipiec 19, 2011.

1. PainPL

PainPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Playstation Slim 320GB, mam je pól roku ale przegrane jakieś 50H gwarancja 2,5 roku, pad oryginalny bezprzewodowy i nieoryginalny przewodowy, 2 mikrofony bezprzewodowe + adapter, konsola w stanie idealnym jestem jej pierwszym właścicielem, kupiona w sklepie ;)

Gry:
    - Bad Company 2
    - Modern Warfare 2
    - Singstar Polskie Hity 2
    - Little Big Planet
    - Dead Nation

Mogę również sprzedać (cena 1400+, lub do uzgodnienia)

Co chcę za konsolę?

Xbox 360 Slim 250GB w stanie BDB+ lub Idealny, 2 pady bezprzewodowe i 2 przewodowe + Headset, jakieś ciekawe tytuły na xboxa ^^ , na upartego interesowałby mnie kinect ;d interesują mnie jedynie poważne oferty, od razu mówie że nie zamienie PS3 za gry na PC :D Składajcie własne oferty : )

UWAGA
    Wymieniam wszystko! Nie że ktoś nie chcę tego czy tamtego, co do mikrofonów to z nimi kupiłem PS3 i z tego co się dowiedziałem one również są potrzebne do gwarancji!

2. Lotnik421 Xbox One

3. stawa

stawa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Posiadam Xboxa 360 SLIM 250 Gb stan idealny kupiony w RTV Euro AGD w listopadzie 2010, 1 Pad bezprzewodowy, headset, gry: AC Brotherhood, Cod BO, Fifa 11, Fight Night 3, Skate1.

chętnie zamienię na Twoją konsolę, nie interesuje mnie Sing Star i microfony, wystarczyła by mi konsola, pady i Bad Company 2.

Jestem z Warszawy. Tak na prawdę interesuje mnie tylko zamiana lokalnie, twarzą w twarz, nie będę bawił się w wysyłki itp - ryzyko oszustwa.

pawel.przygodzki@facebook.com - najszybciej mnie tu dorwiesz,
    GG 698357

pozdrawiam

4. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A tak apropo to za 1400zł mozna mieć nową plus te dodatki...

5. PainPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napisałem do uzgodnienia... Na co ci był ten komentarz? Nie na temat nie pisz...

6. Al Capone

Al Capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    xbox360 japster 120 gb 20 h grany + pad i cale kable - komplet fabryczny

7. PainPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pierwsza sprawa to to że zamieniam jedynie za slima 250GB, druga sprawa że mi to się w ogóle nie opłaca -.-

8. PainPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nieaktualne

Wczytywanie...

Poleć forum