1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię Laptopa ASUS k52J na Xboxa 360!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MichaelJack, Marzec 1, 2014.

1. MichaelJack

MichaelJack XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Witam, jak w temacie zamienię używanego laptopa ASUS K52JC-ex098v na używanego Xboxa z całym osprzętowieniem i okablowaniem. Co do laptopa, chodzi świetnie ma kilka mankamentów o których napisze w dalszej części ogłoszenia. Co do parametrów wszystko można uzyskać po wklepaniu w google nazwy i dokładnego modelu. A teraz mankamenty :D Otóż miał on wymienianą matryce (głupi wypadek ze słuchawkami) na używaną więc automatycznie wiem że jego wartość spada. W dolnych rogach ekranu można zobaczyć delikatnie przyciemniony obraz, bardzo ciężko to wypatrzyć. Co do tej wymiany to tu pojawia się drugi problem. Inteligent z serwisu tak mocno przykręcił śrubkę w górnym lewym rogu że pękła obudowa. Na szczęście nie jakoś strasznie :) Nie działa również klawisz 2 z klawiatury numerycznej. Jeszcze mnie nigdy nie zawiódł a jestem pierwszym właścicielem :) Mogę zrobić szczegółowe zdjęcia i podesłać na czyjąś prośbę. Dane kontaktowe:
    Email: m.labacz@wp.pl
    Tel. kom. 697824930

2. Lotnik421 Xbox One

3. krasnoludek14

krasnoludek14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. Damianoss

Damianoss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    posiadam xbox 360 250gb slim na zamiane pisz prv

5. MichaelJack

MichaelJack XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Sorry panowie juz nie aktualne. Ale dzięki mimo to. ;-)

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum