1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienie Logitech Z-5500 za PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vagner, Styczeń 20, 2010.

1. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Zamienie głośniki Logitech Z-5500

Nie będe się rozpisywał:
    Cały zestaw(glośniki,kable,pilot,panel)+oryginalny karton i ulotki czyli taki jak ze sklepu.

Specyfikacja:
    Głośniki Logitech Z-5500 - porównanie cen w sklepach

Zamienię na PS3, byle nie z dyskiem 40GB. Konsola musi być w stanie BDB, mniejsze, większe rysy nie zaszkodzą, ważne by z elektroniką wszystko było wporządku. nię kryję ze najbardziej interesowała by mnie wersja SLIM.
    Propozycje podawać w temacie

Mogę powiedzieć ze zależy mi na czasie, więc jeżeli znajdzie się konkretna osoba która, będzie w stanie dokonać wyminany w jak najkrótszym czasie dorzucę GRATIS.

Kontakt
    GG:12123074
    email: pawlobit12@wp.pl

Wczytywanie...

Poleć forum