1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Zamienie lub sprzedam]Konsola Xbox 360 arcade 2008 HDMI zestaw przerobiona na rózne.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Cygan, Styczeń 22, 2010.

1. Cygan

Cygan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    :)Witam mam na [zamiane , sprzedaż] Konsole Xbox 360 arcade z roku 2008 nie wiem czy ja sper czy falcon bo aż tak się nie znam, przerobiona iextreme, z wejsciem HDMI posiadam cały zestaw:
    -Konsola Xbox360 z HDMI 2008r.
    -Oryginalne opakowanie
    -Instruckję ,paragon
    -Pad bezprzewodowy
    -Karta Pamieci 256mb
    -Zasilacz
    -Kabel wideo composite CINCH wraz z przejściówką EURO-SCART
    -8szt. Gratisów w postaci gier są to kopie zapasowe (Gta IV, WET, FORZA3, I2,FIFA10,COD MDERN WARFARE,WWE SMACKDOWN WS RAW,NEED FOR SPEED SHIFT)

KONSOLA PRZEZE MNIE NIGDY NIE BYŁA PODPINANA DO INTERENTU, BO NIE GRAŁEM NA LIVE. JEST ONA W STANIE BARDZO DOBRYM ZARÓWNO WIZUALNYM JAK I TECHNICZNYM.

JEŚLI MACIE JAKIEŚ PYTANIA TO PROSZĘ PISAĆ!

OFERTY PROSZĘ SKŁADAĆ POD POSTEM LUB NA PW. INTERESUJE MNIE ZAMIANA NA LAPTOPA LUB DOBRY TELEFON EWENTUALNIE SPRZEDAŻ.:p

2. Lotnik421 Xbox One

3. mass95

mass95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sandomierz
    Może Nokia N95 ? nowa obudowa, nowe głośniki, nowa taśma wyświetlacza, karta pamięci 1gb, ładowarka, pudełko. Cały zestaw.

Wczytywanie...

Poleć forum