1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zamienie na psp....

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ogrodnik10, Listopad 12, 2009.

1. ogrodnik10

ogrodnik10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Jestem w stanie wymienić na psp (obojetnie jaki model) gitarke do guitar hero, model x-ploder + pad do xboxa 360 biały lub czarny + dopłata z mojej strony 100zł. Stan komponetów bardzo dobry. PSP musi działać poprawnie to wszystko czego oczekuję. Nie musi być przerobione, modyfikowane, nie musi posiadać dodatków takich jak etui, gry itp.

Jeśli jest ktoś chętny mogę jeszcze dorzucić oryginalne gry takie jak bionic commando, burnout paradise.

Opłacam również koszty wysyłki, czyli twój koszt wysyłki = 0zł.

Proszę pisać tutaj lub na pw gdyż bardzo żadko przesiaduję na gg.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid1995psp

dawid1995psp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moge sie zamienic xboxa 360 za pspo z dodatkami ;p

4. mistrzoo191

mistrzoo191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ce
    Przecież on nie sprzedaje/zamienia x'360 .

Wczytywanie...

Poleć forum