1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię Nokie N95-1 na Xboxa360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mass95, Styczeń 22, 2010.

1. mass95

mass95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sandomierz
    Witam, zamienię N95 stan db na sliderze brak luzów, na konsolę Xbox 360 premium/arcade falcon lub jasper. Mogę dopłacić 50zł :p do telefonu dokładam:

pudełko,
    faktura zakupu z media expert (tel kosztował 2270zł :mrgreen: )
    kabel do tv,
    słuchawki
    kartę 1gb
    ładowarka
    kabel usb

Kontakt:

gg: 5908464 lub w temacie ;]

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mass95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sandomierz
    Zapomniałem dodac :p do telefonu jeszcze jest kabel do tv a na tygodniu będzie nowa obudowa ;]

4. fausto90

fausto90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bytom
    te a mten telefon kosztowal napewno jak wyszedl albo ma zlota obudowe ahahahhh:yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye:

5. mass95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sandomierz
    fausto- no kosztowal tyle jak był kupowany :p 2 lata temu. Nie wiem co w tym dziwnego. jak Chcesz moge Ci zrobić skan faktury.

Wczytywanie...

Poleć forum