1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię Nokię N95

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez YxU, Styczeń 4, 2010.

1. YxU

YxU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam do zamiany Nokię N95, najchętniej to za jakiegoś przerobionego X'a wszystko do uzgodnienia, ew. za inne ciekawe przedmioty oferty spokojnie składać na forum bądź gg: 8939415 (pisać od razu co i jak) - telefon:
    Wystawiam najlepiej na allegro dla bezpieczeństwa przy zamianie:
    N95 Srebrny dobry + stan (zdjęcia mogę podesłać) techniczny b.dobry (new soft co dopiero) bez simlocka, PL, nie wiele używany, zestaw: ładowarka, tel, kabelek TV (!), folia na wyświetlaczu + dodatkowa, druga tylna klapka na baterie, karta 8gb toshiba (na gwarancji), miałem gdzieś kabelek USB jak znajde to bym podrzucił (wart góra 5zł:p wyjście miniUSB więc od aparatu czy mp4 też podchodzi) wymieniona niedawno klapka na baterie i głośniczki, przy dobrej ofercie + słuchawki creative - zarąbiste:D
    Pozdrawiam:D

Wczytywanie...

Poleć forum