1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Zamienię "oddam" konto z grą Cień Mordoru

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez waz, Styczeń 14, 2015.

1. waz

waz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Szanowni forumowicze jestem w posiadaniu konta z grą jak w temacie. Konto zakupiłem od jednego z "kolegów" na forum lecz niestety nie mogę sobie pograć bo wymaga to weryfikacji a ja ani sprzedający nie mamy dostępu do poczty z maila od konta. Sprzedający twierdzi, że u niego i 2 innych konsolach nie chce weryfikacji i grę można pobrać (wysłał zrzuty ekranu). Moja propozycja jest taka, jeśli jest ktoś zainteresowany i dojdziemy do porozumienia (wyślę konto pierwszy) nabywca sprawdzi konto i będzie u niego działać to wtedy niech przeleje jakąś kwotę na Moje konto (w ramach rozsądku myślę że 90-100PLN będzie ok) albo wyśle mi swoje konto z grą. Najbardziej zależało Mi na grze Cień Mordoru ale niestety nie da rady. Podchodzę do sprawy uczciwie i myśle że są jeszcze uczciwi ludzie na świecie i tym forum. Ja pograć nie mogę ale może komuś będzie działało i będzie zadowolony.
    Gra na Xbox One.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nygesik

nygesik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dopóki chce weryfikacji nikt inny nie zaloguje sie normalnym sposobem tj. podania loginu i hasla. Trzeba posiadać maila na ktory zostanie wyslany kod weryfikacji.

4. waz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Moze tak jest nie wiem, sprzedający twierdzi, że u niego działa wiec może działać u kogoś innego.

5. mati27

mati27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Raczej nie, próba zalogowania jak i późniejsze uruchomienie gry będzie niemożliwe.

6. waz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Nie aktualne, dostałem sygnały od kilku osób, że chce weryfikacji.

Wczytywanie...

Poleć forum