1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię Playstation 3 (bez napędu) na Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Qbala12, Luty 13, 2010.

1. Qbala12

Qbala12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam !
    Mam na zamianę PlayStation 3 40Gb ,bez blu-reya.Play działał wyśmienicie do czasu aktualki ,po której wskazuję błąd aktualizacji.Zamienię się na sprawnego Xboxa z min. jednym padem.Do załatwienia w Bydgoszczy.Opcjonalnie (do dobrej oferty opcjonalnie dorzucam kabel HDMI 6metrowy o wartości 179zł).
    kontakt:gg 11176799

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co to znaczy bez BR?

I co to za magiczny kabel za 179? żart? ...

4. blazej_1233

blazej_1233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    heheh żal cię człowieku jak myślisz że ktoś się zamieni ps3 bez blure hehe to ciekawe jak gry śmigają jak każda gra jest na blure

5. Qbala12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A co to ,może znaczyć konsola po prostu nie posiada napędu.Może to nieumiejętność czytania ze zrozumieniem ? Może nie wiesz co to blue-rey ? Nie wnikam.Kabel kupiony w Media-Markt ,bodajże firma quest cable lub podobna.

6. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widzę nie zrozumiałeś pytania... Takie retoryczne było - zamieniasz nieużyteczne ps3 na działającego xboxa...

7. Qbala12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Po pierwsze to raczej ,ja mogę ci współczuć - kupił sobie konsolę,nie przerobił i uważa się za najbardziej uczciwego gracza. Próbuje być funboyem, gra z oryginałów, oraz zazdrości wszystkim mającym gry po 4 zł ! Czy to ,że konsola działała wyśmienicie równoważy się z graniem ? Konsola nie może chodzić bez napędu ,żałosny jesteś! Do odtwarzania ,zgrywania muzyki działał idealnie (jeżeli ktoś ma 25gb muzyki na dysku).No i to chyba logiczne ,ale niestety nie dla wszystkich ,więc wyjaśniam: Nie musi to być jasper elite ze sklepu, lecz zwyczajny Arcade. Jak mi szkoda ,że muszę żyć w takim społeczeństwie!

8. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Uzupełnij info w temacie, że na konsoli nie da się grać i jest do przechowywania i odtwarzania muzyki z 40gb dyskiem (lepiej radio kupić)!

9. Qbala12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak już napisałem wiem ,że nie dostanę jakiejś elitki.Jeżeli komuś został stary napęd blue-rey i ma na wymianę klocka (o wartości pewnie ok.300zł) to może wiele zyskać.Jeżeli ktoś się na tym zna to bez problemu powinien sobie poradzić z formatem dysku.To nie jest dział off-topic i kto jak kto powinien o tym wiedzieć.Jeżeli będą jakieś pytania proszę o kontakt pw lub gg.

10. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja zamienię niesprawny samochód na sprawny samochód. Mój nie ma silnika, ale można w nim posiedzieć - miejsca jest na cztery osoby. Ktoś chętny? Może Ty, Qbala?

11. Qbala12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Może nie każda konsola ma 8 procesorów ?:shisha
    ps:nie porównuj malucha(naturalnie xbox) do porsche!

12. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mój „maluch” chociaż jeździ. :)

13. Qbala12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: