1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię PlayStation 4 na Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lekarzludowy@gmail.com, Lipiec 2, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. lekarzludowy@gmail.com

lekarzludowy@gmail.com Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Piszę właśnie z tej konsoli, więc niewygodnie jest mi się rozpisywać. Możliwe, że byłbym zainteresowany wymianą PS4 na Xbox 360. Tylko chciałbym tego Xboxa 360 jakoś odpicowanego i wygodnego do piracenia gier, czyli chyba najlepiej z RGH. Z nim standardowy sprzęt (pad, okablowanie itd), może też gry czy Kinect. Jakieś propozycje? Co do PS4, to konsola, kable, jeden pad, totalny standard :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może byłbym zainteresowany, dasz radę wrzucić jakieś zdjęcia tego zestawu? Możliwa zamiana osobiście?

1 osoba to lubi.
  4. lekarzludowy@gmail.com

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie mam jak wykonać nawet zdjęć, nieprzyjemna sytuacja w domu i tak wyszło. Konsola pochodzi z oleole.pl, to zestaw stamtąd, ten bez gry. Kupiłem ją w maju tego roku, więc właściwie jest jak nówka, bo nie robiłem nią strasznych rzeczy, tylko gram i używam jej jak teraz do internetu. Osobista wymiana wchodzi w grę, jestem z Dąbrowy Górniczej.

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Jestem zainteresowany wymianą. Posiadam konsolę Xbox 360 SLIM 250GB + 2 pady + 5 gier. Poszło PW ;)

6. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Śmierdzi fejkiem. Nie lepiej sprzedać ps4 i kupić sobie takiego xboxa? nawet ci kasa zostanie.

1 osoba to lubi.
  7. lekarzludowy@gmail.com

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Twój zmysł węchu zawiódł. Konsola najprawdopodobniej idzie do wymiany, także temat już nie jest potrzebny.

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to kosz :D

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum