1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Zamienię] PS3 40GB + pad + 2 gry + okablowanie za X360 (Jasper)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez trG, Sierpień 17, 2012.

1. trG

trG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    [Sprzedam/Zamienię] PS3 40GB + pad + 2 gry + okablowanie za X360 (Jasper)

Witam
    Mam do zaoferowania oryginalną konsolę Sony PlayStation 3 FAT 40GB. Konsola jest używana, sprawna w 100%. Została zakupiona ok. 2 lata temu, działa idealnie, jest zadbana, nigdy nie wykazywała problemów. Nie jest również przerobiona, ani rozkręcana.
    Do oryginalnego pudełka dołączam oryginalnego pada Sixaxis, który ma małą wadę - lewy analog jest minimalnie odchylony do góry, co sprawia, że gdy jest nieużywany podczas gry, postać minimalnie idzie do przodu, ale naprawdę nie przeszkadza to podczas jego używania. W komplecie znajduje się również okablowanie, na życzenie mogę dorzucić również kabel HDMI.
    Gry, które dorzucam to DiRT 3 (niewykorzystana przepustka sieciowa) i Brink.
    Najchętniej wymienię na nieprzerobionego, w dobrym stanie i sprawnego Xboxa 360 (najlepiej Elite) z płytą główną Jasper. Zależnie od oferty, mogę dopłacić.
    Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.
    Aukcja jest też na Allegro, zainteresowanym podam link.

Cena:
    PS3 bez gier - 429 zł
    PS3 z grami - 499 zł

Kontakt na GG: 22130892 lub PW.

2. Lotnik421 Xbox One

3. trG

trG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nieaktualne.