1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię PSP na telefon..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ogrodnik10, Grudzień 11, 2009.

1. ogrodnik10

ogrodnik10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Chętnie zamienię PSP FAT (Stale przerobione softem 5.50 GEN-D2) Na telefon komórkowy, najbardziej interesuje mnie Nokia N73 ale mogę się też zastanowić nad jakimś SE.
    Stan PSP bardzo dobry, nie posiada żadnych rys na wyświetlaczu ani na obudowie. Dorzucam pudełko, kartę 4gb, ładowarkę, etui i kabel usb.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kobebryant24

kobebryant24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Nokie E51 stan idealny mam do niej cały komplet + karte 2 GB , złamany Symbian , wszystko OK jak cos to pisz tu albo GG 8607033

4. ogrodnik10

ogrodnik10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie dzięki ten tel akurat mnie nie interesuje sry...

5. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może Nokia N70 + ewentualna dopłata. Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na gg 16155675

6. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    mam nokie n73 me (czarna) w eleganckim stanie z karta 2 gb na gwarancji

Wczytywanie...

Poleć forum