1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię Sony PS3 Slim 320GB Na Xbox'a 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez skoku8, Czerwiec 11, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. skoku8

skoku8 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Regut
    Witam.
    Interesuje mnie zamiana PS3 na Xboxa 360 Slim.
    Ps3 jest w stanie dobrym. Posiada dysk 320Gb. Mam do niego dwa pady, (jeden lekko szwankuje), kontroler Move z kamerką, kabel do ładowania padów, kabel AV, Oryginalne pudełko (trochę zniszczone) i kilka gier a dokładniej:
    Fifa 13
    Sports Champions (Move) (Brak pudełka)
    Saints Row The Third
    Crysis 3
    Just Cause 2
    Army of Two (Brak pudełka)

Najchętniej zamienię się na Slima z dyskiem minimum 120GB, dwoma padami i kilkoma grami. Wymiana najlepiej w Warszawie lub okolicy (jestem z okolicy Otwocka).
    W razie pytań i propozycji proszę o kontakt najlepiej na numer : 505-349-676 lub maila : skoti19877@o2.pl
    Edit : Dodaję link do ogłoszenia na OLX.PL : http://olx.pl/oferta/zamienie-sony-ps3-320gb-move-na-xbox-360-CID99-ID67Vxp.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W jakim sensie szwankuje pad?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. skoku8

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Regut
    Ciężko jest to określić. Tak jakby jeden z analogów jest mniej precyzyjny. Obok tego analoga brakuje kawałka plastiku więc zapewne to od tego. Mogę dać zdjęcia ;)

5. skoku8

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Regut
    Konsola poszła w świat. Proszę o zamknięcie tematu ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum