1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienie/Sprzedam Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chomik001, Styczeń 29, 2010.

1. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    Witam ma do zamiany/sprzedania Xbox'a 360 Elite ( czarny) z dyskiem bez obudowy 20 gb. kwiecień 2008 r, iextreme 1.5, 2 pady ( jeden ma zepsutego analoga lewego), kabel zasilający, pod tv, pudełko , papiery, faktura.
    Konsola jest według mnie w stanie dobrym ponieważ nie posiada klapki pod USB ( jest małe pęknięcie). Nigdy nie miałem z nią problemów, nie zawieszała się, była podłączana ostatnio kilka miesięcy temu do xbl w celu ściągnięcia dem. Nigdy nie grałem na niej online i nie ma bana. Konsola jest czarna i pady też. możliwość dodania do zestawu ok 20 wiadomo czego ;p . Proszę pisać oferty w tym temacie. Najchętniej bym ją sprzedał gdyż zbieram pieniądze na nowy komputer.
    Mam też do sprzedania laptopa acer emachines, lecz dopiero wtedy gdy sprzedam xbox'a. Istnieje możliwość wymiany xbox'a i laptopa na jakiś dobry komputer. Jeżeli chcecie informacje jakie części posiada laptop wystarczy napisac .

2. Lotnik421 Xbox One

3. ment87

ment87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    suwałki
    mam płyte GIGABYTE z prockiem 2x2.8 Ghz intela + dopłata

4. chomik001

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    samą płyte z prockiem ? czy komputer z tym czy co ?

5. ment87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    suwałki
    komputer ale bez dysku i pamięci ram

6. chomik001

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    a ile dopłaty ? napęd karta graficzna jest ?

7. ment87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    suwałki
    karte zint. 256mb ale ma slot na agp to możesz wsadzić co chcesz + 100 zł nie chce dysku naped lg dvd

8. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jesteś zainteresowany sprzedażą pada?

9. Logosik

Logosik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Ja również mam do sprzedania/zamiany, konsole Xbox 360 Elite Jasper na Nokie N95 z dopłata. Pojemność dysku 120 Gb, konsola miesięczna, przerobiona, pełen komplet, folia ochronna od nowości, data produkcji: 01.09.2009r! Cena: 800zł, kontakt gg: 3978923 (Niewidoczny), Szczecin i Okolice!

10. zeetu

zeetu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mam komputer : 2,3 gb ,2gb ram , 8600 gts , 320 gb dysk , monitor lcd 1717s lg.wymienie go chetnie na xboxa. w razie pytań gg 8991248

Wczytywanie...

Poleć forum