1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię x360 z grami

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tom327, Luty 14, 2010.

1. tom327

tom327 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    X360 Arcade , wszystko to co w zestawie + kabel do ładowania pada ,którego używałem cały czas żeby nie kupować baterii i 4 org. gry: Mirrors Edge , Gears of War , Crackdown , The bourne conspiracy i na życzenie dema nagrywane jezyk1.GIF Xbox nie przerobiony, do neta podłączany. Mało używany, bo nie mam w co grać, kasy brak jezyk1.GIF Stan wizualny i techniczny idealny. Żadnych zwiech itp. Ryski ani jednej :D
    xbox kupiony 29.12.2008 roku , papiery i pudełko , wszystko jest :)

Zamienię na jakiegoś laptopa rolleyes.gif Oczywiście nie jakiś tam wypasiony , moje wymagania to gg, winamp i mozilla wlaczone naraz bez zwiech, tzn. jakies 512\1GB ramu i proc lepiej żeby był dwu rdzeniowy ale nie koniecznie. Dobrze też żebym mógł sobie odpalić jakieś ulubione gierki typu starcraft albo HL 2. I to by było na tyle.

GG:8277260

Jeżeli macie jakieś inne propozycje to też możecie pisać, ale na laptopie zależy mi najbardziej . Dla zainteresowanych oczywiście fotki i mogę bardziej szczegółowo wszystko opisać :D

Pozdrawiam ;)

Wczytywanie...

Poleć forum