1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienie X360 za laptopa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Videel92, Wrzesień 16, 2011.

1. Videel92

Videel92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wiem, że nie powinienem tego tutaj pisać, ale nigdzie indziej bez 20 postów nie napiszę, a nie chciałbym spamować, i zależy mi na czasie.

Zamienie mojego Xboxa 360 w Wersji Elite, z jednym oryginalnym padem, kablem HDMI, oryginalnym dyskiem 120 GB.

Konsola jest przerobiona i zbanowana, posiadam kilka oryginalów, i ok. 20 kopii gier ;)
    Z oryginałow np. NFS: Shift, Dragon Ball : Burst Limit , Kung Fu Panda, Lego: Indiana Jones...
    Z kopii chociażby Fable 2, GTA IV dodatki, The Saboteur, Batman :Arkham Asylum,Racedriver: GRID, DIRT 2, Terminator : Salvation i inne.

Nie ma uszkodzeń, plomba przy przeróbce została zachowana.

> Zamieniam, ponieważ potrzebuje laptopa do szkoły,a na xboxie i tak za długo nie siedze.
    > Wszystko to zamienie za laptopa, w miarę dobrego , nie zależy mi na jakiś compaqach po 128 mb ramu, więcej informacji podam na GG: 2858426, podam rodzaj napędu, płytę i resztę gier jeżeli ktoś będzie zainteresowany, proszę nie składać głupich ofert z laptopem na którym nic nie odpale.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jaka przerobka jaki dash data konsoli? i jaki ma byc ten laptop? czego oczekujesz?

4. Videel92

Videel92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeróbka bodajże Lite-On, ale pewności nie mam, dlatego jak wrócę do domu, dzisiaj wieczorem, to napiszę dokładnie, tak samo z dashem.
    Odrazu dodaję, że X360 nigdy nie miał RRODA i żadnych problemów z otwieraniem płyt. Konsola w systemie PAL. Datę równierz podam jak wrócę , ale kupowalem go dość dawno, ok. 2009 rok.

// Co do laptopa, to czekam na propozycje.

5. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wątpie czy by ktoś chciał się wytmienić za xboxa,konsola zbanowana a jak Falcon to lipa ,xbox warty 550zł gdzies tak a laptop za takie pieniądz to jedna wielka lipa ,sprzedaj xboxa i dozbieraj na nowego laptopa za 1200zł .

Wczytywanie...

Poleć forum