1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienie Xbox 360 (ban) na PS 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gidek666, Listopad 14, 2009.

1. gidek666

gidek666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Jest to Falcon z HDMI 60 GB Premium w bardzo dobrym stanie (konsola ma jeszcze 2-3 miesiące gwarancji na wszystko w serwisie Sosnowskim, -= XBOX 360 =- PROFESJONALNY SERWIS POGWARANCYJY (814806523) - Aukcje internetowe Allegro wyskoczył RRoD w sierpniu i przesłali mi inną konsolę z wymienioną płytą główną i usprawnionym chłodzeniem, czyli jest możliwość, że jak konsola padnie to wymienią płytę główną na nie zbanowaną, ale to już by trzeba było się dogadać z samym serwisantem), napęd BenQ z Ixtreme 1.6, 2 pady (w jednym niestety ciężko chodzi przycisk LB) z 2 oficjalnymi akumulatorami do padów Microsoftu i zestawem Play and Charge, 3 oryginalne gry: Lost Odyssey, Viva Piniata oraz Test Drive Ultimited. Dodatkowo 18 kopii zapasowych z grami tj. GoW, GoW2, Batman, GTA IV, RE 5, Dead Rising, Halo 3 itd. same verbatimki. Dodatkowo mógłbym dorzucić oryginalnego Mass Effect na pc (uruchamiany raz, niestety za bardzo ciął na laptopie), S.T.A.L.K.E.R. czyste niebo (także tylko zainstalowane i odłożone ze względu na wymagania), X-Men Legends 2 (nie wyjęte z folii) oraz Wiedźmina Edycje Rozszerzoną (przeszedłem raz, płytki w stanie idealnym). Interesują mnie jedynie zestawy z grami, dodatkowo jakby był naprawdę satysfakcjonujący to ewentualnie dopłata. Jak coś pisać na mail gidek666@gmail.com albo w tym temacie : ) Niestety PSP czy innych konsol nie chcę, bo Wii i NDS już posiadam więc interesuje mnie jedynie PS3.

Wczytywanie...

Poleć forum