1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienie Xbox 360 Elite 120Gb JASPER Lt.3.0 +

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kretos666, Czerwiec 2, 2013.

1. kretos666

kretos666 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jak w temacie :) W skład zestawu wchodzi : Konsola + 2 Pady (biały + czarny) + Kabel HDMI + headseat + zasilacz.
    Konsole kupilem 3 lata temu , w 2014 kończy jej się gwarancja w Microsofcie, a w tym roku skończyła się w Sellgrosie w Poznaniu ;) ( NIE ZBANOWANA!). Xbox jest w stanie idealnym, jest to moja 3 konsola także wiem dokładnie jak się z nią obchodzić ;), czyszczona regularnie (rozbierana + sprężone powietrze) Każda gra wgrywana na dysk :) Na prawdę konsola to igła :) Wszystko działa w 100%. Niestety Dash nie podchodzi pod RGH ..Pudelko ze wszystkimi dokumentami oczywiście także w zestawie.
    Mam jeszcze jednego pada oddam go za bezcen, działa w 100% tyle że RB się "wciska" i trzeba mocno dusić ;) a że jestem fanem PES'a to strasznie utrudniało mi to grę ;).
    Peace ; ) !
    Zamienię na Playstation 3 albo jakiś wypas telefon :) Odpowiem na każdą ofertę : wymoderowano

Zalogowałeś się, edytowałeś mój tekst, swój post a sprawę olałeś.
    Ban, forum nie wspiera piractwa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    w ciągu 48 godzin masz wstawić real fotki gier inaczej poleci ban za handel kopiami

Wczytywanie...

Poleć forum