1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt [ZAMIENIE] Xbox 360 Elite Jasper RGH 2 Łódź

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez krzys1190, Lipiec 8, 2015.

1. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Zamienię Xbox-a 360 model Elite z płytą Jasper i przeróbką RGH 2
    Mój zestaw: Konsola z zasilaczem, płyta DVD z Nand-em, gotowcem itd oraz obudową dysku.

Konsola zadbana działa bez problemu, nie przegrzewa się, nie zawiesza itd. jedynie laser nie czyta płyt ale nie jest on potrzebny przy RGH.

Moje przykładowe propozycję.

Moja konsola > Jasper + HDD 250GB
    Moja konsola > Jasper + LT3 + HDD 120GB
    Moja konsola > Jasper + LT3 + FM3 + FM4 + FH - oczywiście oryginały.
    Moja konsola > Slim + HDD - W zależności od pojemności mogę trochę dopłacić.
    Moja konsola >Slim + LT3? + HDD - W zależności od pojemności mogę trochę dopłacić.

W przypadku FAT na FAT nie ma sensu wysyłać zasilaczy.

Czego oczekuje ? Konsola na którą się zamieniam jest w pełni sprawna i niezbanowana.
    Mogę wystawić swoją konsole na allegro, ty kupujesz ale nie wysyłasz pieniędzy a swoją konsole, gdy do mnie dojdzie to ja odsyłam swoją, uczciwe i nikt się nie boi że zostanie wycyckany.

RGH2 robione tu http://xboxserwis.com.pl/

orso lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Up

Wczytywanie...

Poleć forum