1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[ZAMIENIĘ]Xbox 360 + RB na ps3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez varped, Listopad 28, 2009.

1. varped

varped Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak w tytule. Oto opis:

Xbox 360 z okablowaniem. Przerobka 1.6 NIEZBANOWANA
    [Nie wiem czy ban czeka. Ogolnie bylo tak, ze bylo nas 6. 4 zbanowano a my gralismy dalej. Poczytalismy sobie i doszlismy do wniosku ja z kumplem ze juz nie gramy bo boimi sie bana i czekamy na tego nowego extrima LT. Wiec bana nie powinno byc(chyba nie jestem oflagowany) ale tego nie wiem.]
    Kolo 40 "niespodzianek".
    Dwa pady (jeden ledwo zipie)
    Play and charge ale nieorginalny
    Rock band kompletny(gitara + perkusja + mikrofon)
    Headset
    Zdrapka jeszcze ktorej nie uzylem na miesiac.
    Konsola z 2007 roku sierpien lepsze chlodzenie
    Raz byla w serwisie, bo sie przegrzewala. Wymienili wiatrak(orginalnie serwisowana). Nie miala RODA.
    Dysk 20gb
    Troche gierek: pelnych arcade( zuma ikaruga rez hd)
    1 orginalna gra LOST ODYSSEY na 4 plytkach DVD

Interesuje mnie ps3 obojetnie ktora wersja fajnie jakby byla z jakimis grami. Jakby co to na pw.Ewentualnie gg 2208828
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidldz

dawidldz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Interesowała by Cię PS3 40 GB z Uszkodzonym napędem, laser przestał odczytywać płyty.W zestawie dwa pady,pudełko no i dorzucę jakieś gry.

4. varped

varped Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niestety ale doplata 300zl do wersji 40 gb to mimo wszystko troszke za duzo

Wczytywanie...

Poleć forum