1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienie XBOX 360 Slim 250GB na PS3 Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez janwielkipaluch, Listopad 9, 2013.

1. janwielkipaluch

janwielkipaluch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zamienie XBOXa 360 Slim 250gb + 2pady + 3gry z całym zestawem pudełkowym wraz z paragonem i gwarancja jeszcze na około pół roku. Konsole w stanie idealnym, działa bez zastrzeżeń. Od nowości stoi tylko na biurku, nigdy nie wynoszona z domu, nie upadła itp... Interesuje mnie wymiana na PS3 Slim w wersji do dogadania. Łódź i okolice.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Posiadam ps3 slim 250 gb dysk jeden pad i gry gta v cod mw 2, cod mw3, f1 2010, f1 2011, tom clancy's hawx 1 i 2. i darmowe gry z ps plus co dotychczas sie ukazały.

4. janwielkipaluch

janwielkipaluch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    z bólem serca, gdyż użytkownik Jarek8821 zaproponowalem mi o wiele lepszą opcje niż ta na którą się wymieniłem, muszę ogłosić iż ogłoszenie już nieaktualne.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Info Zamykam zatem.

Wczytywanie...

Poleć forum