1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię Xbox360 Elite LT+, Kabel VGH, 1 pad, gry za PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dzumper, Kwiecień 23, 2011.

1. Dzumper

Dzumper Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Starogard Gd.
    Cześć. Zamienię X360 Elite LT+, zasilacz, kabel composite, kabel VGH (x360 - monitor), 1 pad (mogę dodać jeszcze gry, które nie są oryginalne)
    Gry które mnie najbardziej interesują: Portal 2, Heavy Rain, LBP, LBP2, Free Realms (MMORPG nie wiem czy to się kupuje czy nie), CoD:BO, Ratchet & Clank (obojętnie jaka część), Sly Trilogy. Oczywiście inne gry też wchodzą w "grę" :> Czego obowiązkowo oczekuję:
    - PS3 (nie ma znaczenia czy slim czy fat)
    - Okablowanie
    - min. 1 pad
    - jakiekolwiek gry
    Różne dodatki mile widziane. Oferty na PW i/lub w temacie.

Wczytywanie...

Poleć forum