1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamienię Xboxa 360 na PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pepa, Luty 10, 2010.

1. pepa

pepa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam chętnie zamienię konsolę Xbox 360 na Playstation 3.Zaoferować mogę:
    -Konsolę Xbox 360 z HDMI iExtreme 1.61 wyprodukowana w 2008 ale od czerwca 2009 posiada nową płytę główną , więc pociągnie bardzo długo(Falcon-nie grzeje się , poprawione chłodzenie) , która została wymieniona przez Microsoft na co są stosowne kwity,stan techiczny i wizualny bardzo dobry,plomby gwarancyjne stan bdb
    -Dysk 20 GB na którym znajduje się gamertag z którego zakupiony został dodatek TLAD za 1600 MSP i zostało jeszcze 500 MSP
    -Zasilacz 175W
    -2 Pady oryginalne bezprzewodowe
    -Play&Charge(kabel +akumulator wszystko Microsoftowskie)
    -Headset
    -jeszcze ok. 15 miesięcy gwarancji na RROD i E74
    -gry Prey, Kung Fu Panda, Lego Indiana Jones,Guitar Hero 2
    -gitara do Guitar Hero model Explorer
    -kabel VGA
    -kabel Composite
    -60 gratisow demonstracyjnych z czego wiekszosc bardzo estetycznie opakowana w zielone pudelka z okladkami
    -Pudełko ze wszystkimi papierkami i instrukcjami
    -konsola NIE JEST zbanowana

Interesuje mnie konsola Playstation 3 najlepiej z miare dluga gwarancja,z pelnym okablowaniem,padem ,jakimis ciekawymi grami.Nie interesuja mnie modele 60 GB ze wzgledu na YLODa , 40 GB jeżeli posiadają w miare długą gwarancję.

Kontakt:
    GG:15898031
    email:drinker5@o2.pl

Wczytywanie...

Poleć forum