1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamieszanie z GT

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez muniek110, Sierpień 22, 2009.

1. muniek110

muniek110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Witam
    Ostatnio zarejestrowałem się na polskiej stronie xboxa nie wiedząc że wtedy nie będę mieć live. Zarejstrowałem na profil mrowa666 na którym mam 5k GS. Dowiedziawszy się że nie będę miał live założyłem na GB xboxie pod gamertagie mroowa666 ale tu nie mam moich GS'ów. Jest jakiś sposób żeby na polskiej stronie xboxa zmienić narodowość gdyż chciałbym odzyskać moje gs:cool:
    z góry dzięki i pozdro4all

2. Lotnik421 Xbox One

3. J1B

J1B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dln.Śląsk
    Wydaje mi się że masz pecha ... ... Jeżeli nie, to prawdopodobnie masz dwa profile na Xboxie . Usuń ten z xbox live , a na starym daj dołącz do live , i przy zakładaniu konta podawaj inne dane ( e-mail itp. ) niż te które wpisałeś przy mroowa666.

4. muniek110

muniek110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    ok temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum