1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamknięte konto Microsoft

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez viteq_13, Wrzesień 18, 2013.

1. viteq_13

viteq_13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    sprawa jest następująca:

w zamierzchłej przeszłości, kiedy kupowałem konsole (2008) wybór padł na xboxa 360 elite, który jak wiadomo miał darmowe 3 miesiace xbox live gold.
    No to na pierwszym swoim koncie gdzie grałem normalnie do tej pory go wykorzystałem.
    Nie wiem czy dobrze zrobiłem potem, ale zalozylem z rok później nowe konto i tam aktywowalem live'a, do rejestracji uzylem e-maila, którego używam do dziś.

W międzyczasie (do teraz mniej wiecej) wygasł e-mail tego głównego konta, ale wiedziałem, że da się powiązać stare konto xbox live z nowym kontem microsoft, problem był taki, że e-mail był juz wykorzystywany.

Tamto konto zamknąłem, bo nawet mi go nie żal, chciałem założyć nowe, czyste, aby przełączyć główne swoje konto na aktualny e-mail i co się stało?
    Adres e-mail jest niedostępny.

Czy to oznacza, że nie mogę założyć już konta microsoft na ten adres e-mail?
    A jeśli się da, to jak to osiągnąć?

Z góry dziękuję za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum