1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamówienia przedpremierowe na PlayStation 4 zostaną zrealizowane

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jabar, Listopad 16, 2013.

1. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zamówienia przedpremierowe na PlayStation 4 zostaną zrealizowane - jeśli tylko złożono je przed wrześniem

A co z pozostałymi? Też, ale gwarancji na dostępność konsol w dniu premiery nie ma.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że konsol PlayStation 4 może brakować w niektórych sklepach. Polski oddział Sony zareagował na te doniesienia. Jak dowiedziała się redakcja Eurogamer.pl - wszystkie zamówienia złożone do 3 września w sklepach będących partnerami handlowymi Sony zostaną zrealizowane w dniu 29 listopada, czyli w dniu premiery.

Jakie to sklepy?

Avans
    Empik
    EURO RTV AGD
    gram.pl
    Komputronik
    Media Expert
    Media Markt
    NeoNet
    Saturn
    Sferis
    Salony Sony Centre
    Ultima

Co z pozostałymi zamówieniami złożonymi u tych partnerów? Będą zrealizowane w dniu premiery 29 listopada albo na początku grudnia. W sprawie szczegółów tego, jakie zestawy są dostępne w konkretnych sklepach trzeba kontaktować się ze sprzedawcami bezpośrednio.

Sony dodaje jeszcze, że zainteresowanie konsolami jest naprawdę duże:
    Premiera PS4 jest dla nas rekordowa pod każdym względem, również dotyczy to ilości zebranych zamówień przedpremierowych oraz ilości konsol, które pojawią się w polskich sklepach w okolicach premiery.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    1 osoba to lubi.
  4. PS4MANIAK

PS4MANIAK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja zamówiłem 25.06 w Media Markt - ciekawe czy odbiorę 29.?, czekam już z niecierpliwością i odliczam dni, hehe, trochę mnie tylko martwią te niektóre uszkodzone egzemplarze ale cóż - zbyt długo czekałem na nową generację aby teraz nie zaryzykować.

5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ci co zamowili w Euro RTV dostaja obiecany prezent :D
    Szanowny Kliencie,

dziękujemy za zamówienie przedpremierowe konsoli Playstation 4 w naszym sklepie. Informujemy, że obiecanym przez nas prezentem dodawanym do konsoli będzie kod rabatowy na zakup 3-miesięcznego abonamentu PLayStation Plus Sony PlayStation Plus 90 dni - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Po zrealizowaniu zamówienia na konsolę w ciągu kilku dni zostanie w koncie klienta przydzielony specjalny kod rabatowy na zakup w/w produktu umożliwiający zakup abonamentu za złotówkę.

Pozdrawiamy!
    Zespół RTV EURO AGD

6. PS4MANIAK

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Spoko, ja na PSN nabiłem już 400zł. :), 200 na rok grania online i 200 na premium do BF4 :)), jeszcze 2 tygodnie i wio w BF4 na PS4 !!!

2 użytkowników lubi ten post.
  7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    no nawet mniej niz 2 tygodnie:D ja dostalem emaila ze dostawa najpozniej bedzie w dniu premiery :D moze dostane 1 dzien wczesniej :D podobno sklepy w poniedzialek dostana konsole do sklepow:D i beda je od poniedzialku realizowac:D

1 osoba to lubi.
  8. wordbatata

wordbatata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Tego samego dnia również zamówiłem w MM :) tylko nie mów ze jeszcze w tym samym miesicie i sklepie ;)
    Dałeś odbior w sklepie ?

Lewis znajomy w MM mówił ze poniedziałek-wtorek będą konsole juz na stanie czy to prawda hmmm zobaczymy za jakiś czas.

9. PS4MANIAK

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hehe, fajnie, ja zamawiałem w Lublinie, dzwoniłem wczoraj do MM i pytałem czy wydadzą mi konsolkę wcześniej jak już będzie na magazynie ale powiedzieli mi że niestety nie mogą ( wątpię w to ale cóż), aby 29. była i będzie git., tak dałem odbiór w sklepie

10. wordbatata

wordbatata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Preorder 100 zł płatny w sklepie ? czy opłaciłeś go ?

11. PS4MANIAK

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Przez pierwsze 3 dni od kiedy MM wystawił preordery na PS4 nie trzeba było płacić tych 100zł. i ja się na to załapałem a później już trzeba było wpłacić te 100zł. na miejscu w markecie.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum