Zamówiłem chipy do RGH z chin, dostałem numer do obserwacji przesyłki, ale...

Witam!
Mam pewien problem, zamówiłem chipy do RGH (X360 glitch) z dealextreme.com, pieniądze przelałem przez paypal, przesyłka niby wysłana w poprzedni wtorek, otrzymałem track number, ale jak wpisuję go na stronie: 欢迎使用国际普邮跟踪查询--用户查询 , to nic się nie wyświetla, numer to RA403684954CN . O co chodzi? Moja przesyłka nie została wysłana?
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ja na navi z Hong Kongu czekałem okolo 3 tygodnie więc nie masz co się martwić. A że system monitorowania nie działa za dobrze to norma:D
 
Ja na navi z Hong Kongu czekałem okolo 3 tygodnie więc nie masz co się martwić. A że system monitorowania nie działa za dobrze to norma:D
A ile dochodziła do ciebie przesyłka?
 

Młody Raperek

Użytkownik
Użytkownik
He he te przesyłki z chin . Do mnie przesyłka z Chin dotarła w 3 tygodnie i wszystko jest w porządku :p
 

kacperex

Użytkownik
Użytkownik
Uzbrój się w cierpliwość! Jeszcze sporo czasu zanim do ciebie dotrze. termin może oscylować w granicy miesiąca. A śledzenie będzie działać najpewniej jak przekroczy granicę.
 
Uzbrój się w cierpliwość! Jeszcze sporo czasu zanim do ciebie dotrze. termin może oscylować w granicy miesiąca. A śledzenie będzie działać najpewniej jak przekroczy granicę.
Mam nadzieję, że dojdzie przed świętami, specjalnie kupiłem xbox'a z E74 i zrobiłem go w piekarniku aby zrobić na nim RGH:D. Żeby nie było za dużej straty.
 

ChuckTesta

Użytkownik
Użytkownik
Ja zamówiłem 2 bluzki z hongkongu i czekałem na nie 2 miesiące i na dodatek przysłali mi tylko jedną .
 

TigraTeam

Banned
Mam nadzieję, że dojdzie przed świętami, specjalnie kupiłem xbox'a z E74 i zrobiłem go w piekarniku aby zrobić na nim RGH:D. Żeby nie było za dużej straty.
na zamowieniu z deal extreme kliknij na ten numer co podales przekieruje Cie na strone poczty i bedzie pisac kiedu opuscila hongkong
 

Dante41k

Użytkownik
Użytkownik
Prawda jest taka, że oni tam mają większy burdel niż u nas na poczcie. Bardzo często zamawiam większe partię towaru z tamtych stron i o ile nie dogadam się osobiście z dostawcą żeby informował mnie o wszystkim na bieżąco to od momentu złożenia zamówienia do momentu otrzymania paczki zazwyczaj nie wiem nic na jej temat. Kiedyś czekałem prawie dwa miesiące na paczkę, okazało się, że celnicy jakieś 2 tygodnie trzymali u siebie bo im się nudziło. Różnie to bywa.
 
na zamowieniu z deal extreme kliknij na ten numer co podales przekieruje Cie na strone poczty i bedzie pisac kiedu opuscila hongkong
No właśnie się nic nie wyświetla jak w to klikam, nie wiem co piszę ponieważ nie mam chińskiej czcionki (wyświetlają się kwadraciki), a nawet jakbym miał tą czcionkę to i tak nie znam chińskiego :)
 

TigraTeam

Banned
No właśnie się nic nie wyświetla jak w to klikam, nie wiem co piszę ponieważ nie mam chińskiej czcionki (wyświetlają się kwadraciki), a nawet jakbym miał tą czcionkę to i tak nie znam chińskiego :)
hmm ja mialem po angielsku normalnie co zle robisz
 
hmm ja mialem po angielsku normalnie co zle robisz
To sam spróbuj: DealExtreme Account Manager
Order or receipt: 1NA61906SJ******
E-mail: [email protected]
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Mi się normalnie wyświetla, po wpisaniu tych danych na tej stronce.
 
Mi się normalnie wyświetla, po wpisaniu tych danych na tej stronce.
No ale dane w dealextreme, a tu chodzi o tracking przesyłki.
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie

Witom ja was. Mam pytanie odnośnie takich zakupów z Chin. Kieruje je do tych co już kupowali.

1. Czy muszę płacić z góry przelewem czy mogę przy odbiorze.
2. Jakie są koszty wysyłki? Bo zorientowałem się że kosz towaru spada wraz z ilością zamówionego towaru.
3. Czy jak kupuję 2 różne towary to przyjdą one osobnymi paczkami i osobno trzeba za nie płacić, tak jak na allegro?
czy to jest tak jakbym kupował w 1 sklepie?
4. Czy trzeba mieć konto żeby kupować?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Transakcje prawie zawsze realizowane przez paypal. Płatność oczywiście z góry. Co do wysyłki to zależy jak się ustawisz ze sprzedającym. Jak kupisz z 2 różnych sklepów to wiadomo że przyjdą 2 oddzielne paczki
 

TigraTeam

Banned
Witom ja was. Mam pytanie odnośnie takich zakupów z Chin. Kieruje je do tych co już kupowali.

1. Czy muszę płacić z góry przelewem czy mogę przy odbiorze.
2. Jakie są koszty wysyłki? Bo zorientowałem się że kosz towaru spada wraz z ilością zamówionego towaru.
3. Czy jak kupuję 2 różne towary to przyjdą one osobnymi paczkami i osobno trzeba za nie płacić, tak jak na allegro?
czy to jest tak jakbym kupował w 1 sklepie?
4. Czy trzeba mieć konto żeby kupować?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
1.tak
2.z ryguly darmowa
3.jedna paczka
4.tak

jak kupisz duzo moga doliczyc vat i clo
 

Do góry Bottom