1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamówiona gra-problem pomocy !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotruczelli14, Czerwiec 30, 2011.

1. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Witam,na początku chciałem wszystkich przeprosić ,ponieważ to co pisze jest nie na temat do rzeczy kupiłem grę na allegro 5 dni temu z mojej miejscowości do warszawy jest 400 kilometrów tam jest firma z której zamówiłem grę pisze na e-maile ale nikt nie odpowiada martwie się bo pieniądze na koncie już dawno są wpłacone a czekam już 5 dni tu jest link z tą aukcją WWE SMACKDOWN VS RAW 2010 HIT!! X360/SKLEP ED W-wa (1674590587) - Aukcje internetowe Allegro PROSZE O ODPOWIEDZI I NIE USUWANIE TEGO TEMATU BO NIGDZIE INDZIEJ SIĘ O TO NIE ZAPYTAM .

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Dodam że to mój pierwszy zakup na allegro.

4. Cze'si0

Cze'si0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ale co my za to możemy ;_)? Może opóźnienia wysyłki, albo koleś cię o*ebał dzwoń pisz aż się odezwie potem pisz do allegro..

5. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Na stronie użytkownika są podane numery telefonów. Spróbuj zadzwonić.

6. emik86

emik86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krakow
    5 dni to troszke malo. Mowisz, ze pieniadze przelane, czas oczekiwania jakies 2-3 dni w zaleznosci od banku. No i pytanie jaka forme wysylki wybrales? kurier?

7. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
  8. emik86

emik86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krakow
    Informacje z allegro:

Sklep czynny:
    pn-pt 10.00-20.00, sob 10.00-17.00

Wszelkie pytania proszę kierować na maila:
    edsklep@gmail.com
    lub telefonicznie:
    (022) 636-51-14, 0 509-533-693

Dzwon i spytaj sie co jest grane.

Pozdrawiam

9. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Emik86 dobrze pisze.Sam przelew potrafi iść trzy dni. Dla pewności zadzwoń do gościa , bo może poczty nie sprawdza i stąd brak kontaktu mailowego.

10. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mi xbox szedł chyba 2 tygodnie ale go zamówiłem w grudniu i były trudności pogodowe. Skoro kurier to coś jest nie tak mojemu bratu kurier zawsze na drugi dzień przywozi od zakupu (albo 2-3 dni po zakupie) , Dzwoń do gościa jak nie odpowie a paczka nie przyjdzie to zgłaszasz allegroo i tyle

11. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Może sprzedający jeszcze jej nie wysłał. Kurier przeważnie na drugi dzień przywozi paczkę.

12. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzwoń, widać że koleś loguje się na allegro (ostatnio logował się: 2011-06-30 10:07:48) i dostaje pozytywy. Dzwoń, poczekaj, ustaw termin do którego masz otrzymać odpowiedź, po tym terminie rozpocznij spór allegro. Może jednak napisz na forum allegro (cafe allegro), tam jest więcej ludzi obeznanych w tych sprawach.

13. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miałem podobny problem(znaczy kolega bo on mi kupował), zamówił około 15-16 czerwca i jeszcze nie doszła gra. Na szczęscie wziął "za pobraniem".

Za takie zamówienia najlepiej brać "za pobraniem" jeżeli jest taka opcja u sprzedawcy bo nie będziesz się wtedy bał o kase jak nie dojdzie.

14. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Patrzą na jego negatywy to 2/4 to gry ... Jeden nie dostał przesyłki i napisał że brak kontaktu ze sprzedającym drugi że nie mają przedmiotu w magazynie . Coś wydaje mi się to podejrzane i że naprawdę nie mają tej gry . No cóż czekaj dzwoń pisz . W ostateczności możesz tam pojechać... .

15. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Z boku aukcji jest napisane :

"Odbiór osobisty możliwy jest po otrzymaniu informacji ,że zamówienie zostało zrealizowane i znajduje się w naszym sklepie"
    Do tego :ZDJĘCIE PRODUKTU POGLĄDOWE.

Zamówienia na takich aukcjach są realizowane przeważnie po zakończeniu aukcji.
    Sprzedają coś co fizycznie nie mają na stanie.

16. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Być może przelew robiłeś przez pocztę polską - idzie około 3 dni . W dodatku widzę , że ten gość wysyła kurierem UPS ... Przy ostatnim zamówieniu z allegro wziąłem właśnie kuriera i sprzedający wysłał UPS-em , kurier zadzwonił o 8 rano na KOMÓRKĘ! nie dałem rady odebrać , więc stwierdził , że nikogo niema w domu [tak powiedział jak później do niego dzwoniłem]. W dodatku zapewniają , że dzwonią co najmniej 3 razy dziennie aby się upewnić , a tu co? 1 raz i o 8 na telefon komórkowy. Najgorszy kurier w Polsce .

Poleć forum