1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zamulający sklep

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gregiv, Sierpień 28, 2016.

1. Gregiv

Gregiv Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z zamulającym sklepem wszystko się strasznie wolno ładuje logowanie też długo trwa wcześniej było ok może dlatego że zmieniłem z UK (konto jeszcze z czasów Games For Windows live) na Polske. Z tego powodu zmieniłem połączenie z wifi na kabel i jest bez różnicy. Co ciekawe grając we forze online nie mam lagów. Wszelkie testy w ustawieniach wychodzą ok i pokazuje tak jak na kompie 4Mb/s porty też odblokowane. Może ze sklepu nie korzystam często ale jest to irytujące.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    U mnie jest ok. A uwierz mi że więcej siedzę w sklepie niż gram w gry.

Wczytywanie...

Poleć forum