1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zaniki prdu a ROD...

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez myster--x, Styczeń 20, 2009.

1. myster--x

myster--x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj podczas grania na chwile wylaczyli prad. Xbox sie zrestartowal ale wszystko dzialalo. Po ok 20 min ponownie zanik pradu ale tym razem pojawil sie ROD. Wylaczylem konsolke, wlaczylem ponownie i wszystko ok.
    Czy mam sie martwic? Czy konsola mogla sie uszkodzic?
    Czy teraz pozostalo mi tylko czekac na ROD?
    Konsola jest nowa - wersja premium 60gb (data produkcji 08-2008)

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na twoim miejscu olał bym to, też miałem kiedyś takie akcje z prądem i konsola chodzi do dzisiaj.

4. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Ja jak miałem starszą wersję to mi po takiej przerwie prądu strzeli ROD na zawsze. Ale jak widze ty masz nowszą wersję więc nie masz się czym martwić

5. krzysztan

krzysztan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczec.
    Ja mam konsolke z marca 2006 mam trzaśnięty kabel który idzie do zasilacza pare razy mi sie zagięła końcówka i za każdym razem 3ROD restart konsoli i wszystko ok tym nie ma co się martwić.

Poleć forum