1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapakowanie konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ArturSworski, Listopad 11, 2010.

1. ArturSworski

ArturSworski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Niedawno zgłosiłem moją Slimk'ę na gwarancję i jutro po południu ma przyjść kurier po paczkę.
    Mam takie pytanko do innych, którzy wysyłali konsolę.
    1. Zapakowałem ją w nieco większe pudełko, pustą przestrzeń wypełniając starymi, pogniecionymi gazetami. W instrukcji od M$ było napisane, że mam ją wyłożyć folią bąbelkową. Nie będą się czepiać?
    2. Na maila dostałem potwierdzenie nadania przesyłki oraz tą kartkę, którą miałem nakleić na przesyłkę. Wydrukowałem oba dokumenty. Potwierdzenie zostawiłem sobie, a tą kartkę zagiąłem w zaznaczonym miejscu i nakleiłem na paczkę przezroczystą taśmą, tworząc z niej taką ramkę (z taśmy). Położyłem tą kartkę na pudełku i okleiłem naokoło taśmą. Mam takie pytanie. Normalnie na ten papierek jest taka koszulka i jest on zabezpieczony przed podarciem. Teraz łatwo go podrzeć. Mam go całego okleić (tak jakby zalaminować ;D) przezroczystą taśmą? W instrukcji od M$ było napisane żebym ten papierek włożył do torebki na dokumenty, a jeśli jej nie posiadam... no właśnie. Zdanie było w połowie ucięte ;D
    Za pomoc dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No jesli jej nie posiadasz, to ja kup i przyklej, przeciez to grosze kosztuje. Inaczej to barachlo moze sie uszkodzic/zamoknac/oderwac w czasie transportu i masz problem.

4. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Wydrukowaną etykietę dajesz kurierowi z paczką. On w aucie ma over9000 takich worków, złoży, włoży i przyklei. Przy tobie strzeli tylko skan kodu odpowiednim urządzeniem.

5. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Jeśli chodzi o spakowanie konsoli to ja bym najpierw zapakował ją w folię (nawet taką zwykłą, wiadomo coś się może dostać do wewnątrz.), a potem obłożył wszystko gazetami, ale tak żeby nie było wolnej przestrzeni, nic nie może się ruszać. Natomiast jeśli chodzi o karteczkę to po prostu ją oklei taśmą przeźroczystą, nic nie powinno się oderwać.

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nic ci nie zginie i nic już nie kombinuj
    paczka będzie miała kod paskowy i będzie rejestrowana
    adres zwrotny tylko dobrze sprawdź :)

7. ArturSworski

ArturSworski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oki paczkę zostawię tak zapakowaną jak jest, a tą kartkę okleję całą taśmą.

Wczytywanie...

Poleć forum