1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zapis gry Kung Fu Panda

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Chilon, Marzec 18, 2009.

1. Chilon

Chilon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jestem nowy na forum i w ogóle w konsolach dlatego proszę o wyrozumiałość. Dawno temu grywałem na pececie i pamiętam, że można było zapisać gry i opóścić je w zasadzie w dowolnym momencie a po załadowaniu startowało się z tego miejsca. Czy na xboxie to jest niemożliwe??? Dzieciaki grają w Pandę i nie widzę tam nigdzie opcji "save" i parę razy już musiały zaczynac od początku. Co z tym mozna zrobić???
    Dzięki,
    P.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Simbaddapl

Simbaddapl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piotrkow Trybunalski, Poland
    Jeeli chodzi o Kung fu Pande to nie ma mozliwosci zapisu w dowolnym miejscu.
    Tam z tego co pamietam to zapisuje gre(autosave) po przejsciu danego etapu.
    I oczywiscie trzeba wybrac na poczatku gry miejsce zapisu (dysk lub karta) bo bez tego to nic nie zrobisz
    Pozdrawiam

4. Dejvv13

Dejvv13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    Oczywiście , garłem chyba wczoraj , tak o. I zapisałem normalnie , wybierając jedną z klatek. Oczywiście gdy załadowałem grę , i tak zaczynałem od początku etapu. A te etapy są dośc krótkie więc nie ma sensu przerywac gry pod koniec.

Wczytywanie...

Poleć forum