1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapis konferencji Microsoftu, Electronic Arts, Ubisoftu oraz Sony z E3 2014

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 10, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Spędziliście wczorajszy dzień w pracy? Szkole? Na ogromnych zakupach? Nic nie szkodzi - w Sieci już można zobaczyć cztery konferencje, które wczorajszego dnia rozgrzały Internet.

Wydarzenia zostały zapisane i wrzucone na YouTube – jeśli wczoraj nie mieliście czasu lub najzwyczajniej w świecie woleliście spać, to teraz możecie zobaczyć wszystkie konferencje.

W tej sytuacji możecie sami ocenić, która firma zaprezentowała najlepsze produkcje i jednocześnie zrobiła największe show!

Microsoft

Electronic Arts

Ubisoft

Sony

Waszym zdaniem, która firma pokazała najlepsze gry?​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    MS ogłosiło grę NERO widzę tematu jeszcze nie ma SETH:)

PS: Jeszcze jakieś gry od SONY i MS będą chyba zapowiadane ?

4. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Od E3 2012 czekam co roku aż zapowiedza wkońcu Fallouta 4 i jak co roku rozczarowanie... ;-)

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No cóż. W tym roku Sony pozamiatało Microsoft.

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ciekawe w czym ? prawda w oczy boli ale mS wyciągną grube działa powalając na kolana konkurencję takie moje zdanie

7. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    310
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Oczywiście że Sony zamiata - siedzibę MS miotłą - bo dorabia po godzinach żeby się utrzymać. Nie nawołuję do skończenia tego trollowania gdyż jak ktoś jest głupi to już takim zostanie. Z tego co widziałem to puścili kilka kontynuacji etc. To jest zamiecenie? Ale to jak w temacie o CoD. Mało zmian to kotlet ogrzewany. W tym roku zmienili to lament bo to nie CoD... a je...nijcie się wszyscy w czoło.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

1 osoba to lubi.
  8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak dla mnie to ani jedna ani druga firma wielkiego ACH i OCH nie pokazała jeśli chodzi o gry. Liczyłem na coś więcej i bardziej inowacyjnego...
    Co zaś tyczy się samego SHOW to na targach MS był górą pod tym względem i tu trzba przyznać mu punkt.

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Szkoda klawiatury by tobie odpisywać.

1 osoba to lubi.
  10. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    SONY bardzo dobra firma, ale jeśli chodzi o gry i konsole, to jak ktoś tutaj powiedział: mogą zamiatać korytarze w siedzibie Microsoft

11. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No dobra może z tym zamiataniem trochę przesadziłem, ale gdyby nie Wiedźmin 3 to Microsoft tak naprawdę nic ciekawego nie pokazał. A Sony:

- Project Morfeus-okulary do wirtualnej rzeczywistości, które niedługo będzie można wykorzystać w grze War Thunder,
    - już dziś mając PS4 możesz zagrać w otwartą betę Battlefield Hardline,a betę Destiny w lipcu,
    - do grania z kumplem w Far Cry 4 po sieci będzie wystarczyć tylko jedna kopia gry,
    - ABZU-świetna gra od ludzi, którzy pracowali przy " Journey ",
    - Let It Die-świetnie zapowiadająca się gra sieciowa od Sudy,
    - Little Big Planet 3-Suckboy powraca i to nie sam,
    - Bloodborne-od twórców Dark Souls,
    - The Order 1886-gra klimatem przypominająca Resident Evil,
    - prawdopodobnie ostatnia ( wielka szkoda ) część Uncharted z numerem 4
    - i rodzynek w postaci zremasterowanej wersji gry The Last Of Us-najlepszej gry 2013 roku a jak dla mnie to najlepszej gry wszechczasów !

Dla tych co nie grali w The Last Of Us i nie zamierzają grać polecam obejrzeć ten materiał-cała gra czyli prawie 20 godzin oglądania. Naprawdę warto !

http://www.youtube.com/watch?v=zQeKZnJ3Njg

Polecam oglądać oczywiście w HD i na kinie domowym.

12. Nyo_Lc

Nyo_Lc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wien
    Szkoda twojego czasu djploki tu same zaślepione osoby xkloca nic poza tym zielonym tłem nie widzą, prawda jest taka ze MS nic nie pokazał żadnego nowego Ex'sa wartego zakupu tej konsoli do tego MFH2 wygląda jak dla 5 latków (cukierkowa grafika, ten róż wypływa z ekrany niczym z IOS7, patrz gameplay z targów Project CARS), Fable 3 kolejna gra która raczej uderza w młodszych graczy, MS się pogubił ja się pytam gdzie są takie tytułu i jemu podobne do Gear of War? brakuje mocny krwawych i dojrzalszych gier na tą konsole myślałem że zapowiedzą Ryse 2 i tp. a tu Mario World pełen baśni i różowej tańczy.... WTF, porostu szkoda tyle kasy mi się teraz będzie kisić pod stolikiem do następnych E3, dobrze że posiadam również konsole wynajmowanych sprzątaczek MS. "prawda w oczy boli ale mS wyciągną grube działa powalając na kolana konkurencję" To dopiero wyciągnie? na co czekają? aż zajdą chmury i nabiorą mocy? rozumiem że Sony pokazało co miało karty odkryte do końca ten generacji w takim razie MS ma szanse zawojować tylko żeby nie zwlekali za długo bo nie jestem "psem" na ich smyczy jak co niektórzy tutaj i zostawię ich w niepamięci.

13. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    to prawda. hiciory multiplatformowe to nie jest powód do dumy dla MS. Trzeba będzie kiedyś kupić xbox one żeby przejść exclusivy które już wyszły, ale te plany wydawnicze na najbliższy rok to jakaś kpina

14. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Niestety to prawda. Dostalem tyle wyzwisk i obelg na prywatną pocztę, że jestem w szoku ilu jest tu fanboyów Xboxa a prawda jest taka, że najlepszą konferencję na tegorocznym E3 miało Sony. Naprawdę odczuwam wielką gorycz, że firma Microsoft posiadając w swoich szeregach świetnych developerów z Microsoft Studios sama nie tworzy jakichś nowych tytułów i marek lub nawet kontynuacji na swoją konsolę :(

15. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    bo to jest forum o xboxsie a nie o szrocie od sony, a tacy jak ty i inni fan boje i hejtezy sony niech wy***** na forum o tej ich konsoli, lecz xboxforum jest jednym najlepszym forum o konsoli tak dobrego forum nie znalazłem jeżeli chodzi o ps. choć z drugiej strony takich trolów od sony jest tu coraz więcej, przeczuwam ze z czasem forum powinno zmienić nazwę z xboxforum na konsolaforum.pl bo z xboxsem ma ona coraz mniej wspólnego. A i nie wiem czemu ale tylko trole posiadające ps wchodzą tu wypisując jakie to sonny nie zje** bo boja się spojrzeć prawdzie w oczy, lubią w ten sposób podbudować poczucie własnej wartości by nie płakać na tym ze sony jest aż tak do du**, wola wchodzić i trolować bo dla nich i dla ich konsol od firmy sony co ma dziurawe kalesony ratunku już nie ma

16. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ręce opadają jak czytam Twoje posty. Aczkolwiek zgadzam się, że to forum jest najlepsze jeśli chodzi o Xboxa. Wejdź na Xbox360iso com i zobacz ile jest tematów o Playstation. Posiadam obie konsole i żadnej nie faworyzuje. Ale krew mnie zalewa jak widzę co Microsoft wyczynia ze swoją nową konsolą.

17. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jak jest kinect to jest feee po co nam to ale SONY daje :Project Morfeus-okulary do wirtualnej rzeczywistości jest woooowwww cud miód malina ale po co to komu i znów są osoby za i przeciw jak i z kinectem.( Ja chce konsole do gry gdzie wezmę w rękę tylko pada ) To słowa które PRO SONY ciągle wypowiadali względem kinecta.

WOW beta spowodowała ze dziś wszyscy idziemy do SONY bo dają BETE za free , laski nie robią za to ze dadzą produkt do testów i to jest głupie bo powinno być dostępne dla każdego PC+ konsole .

Na xboxie już dziś dzielisz się swoja biblioteka gier ( Musi być cyfrowa gra) wiec tak wiem ale na płycie tak się nie da i sony góra , ale jak zrobią to we wszystkich grach to będzie +

Wyślij mi swoja kopie chętnie sprawdzę osobiście widzę ze masz dojścia do gier które tylko co zapowiadają , aha zapomniałem jasnowidzów tu mamy .

Watch dog tez był świetnie zapowiadany a wyszło jak wyszło jest przeciętny .

Gdy zapowiadają Gearsy , forze albo halo słyszymy uuuuuuuuuuuuu same odgrzewane kotlety od MS ale tu jest coś od SONY yesssssssss bierzemy .

Nowe tytuły ale tu tez SONY ma swoje MS swoje i dla każdego coś innego jednemu się spodoba innemu nie .

WOW zróbmy ta sama grę i zaróbmy na niej 2x jak by się dało to i 10x niech się cieszą. Powiedział bym ze THE Last of US jest już passe , nie mowie ze jest zła gra ale już było i jako osoby lubiące grac na konsolach oczekujemy NOWOŚCI a nie tego samego .

Posiadam konsole Sony i MS z tym ze PS4 już mnie nie przekonało i naprawdę te targi były słabe dla SONY jak i MS nie pokazali nic nadzwyczajnego ale tez nie rzekł bym ze SONY zdominowało .

18. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Akurat MS ostatnimi czasy idzie w bardzo dobrym kierunku. Nie ma co się kłócić kto ile gier zapowiedział, bo może szrot wyjść. Mam x360 i osobiście żałuje tylko i wyłacznie the last of us. Reszta exow z ps jakoś mnie nie kręci. Dla lepszego samopoczucia radzę zrezygnować z tej internetowej napiny. Dziekuje dobranoc

19. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zarówno Sony jak i MS ma jakieś exclusiwy więc nie ma się czego podnieczać gdyż na jednej jak i drugiej platformie znajdzie się coś ciekawego...
    A z tym zamiataniem to czy Sony w MS pozamiata czy na odwrót to totaln dziecinada z waszej strony.
    Zresztą jak dla mnie, to jedni i drudzy mogą pozamiatać u siebie nawzajem bo w zasadzie nowych gier jak na lekarstwo, tylko odgrzewane kotlety dają i nic poza.

Wczytywanie...

Poleć forum