1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapis stanu gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zlotyx, Grudzień 30, 2011.

1. zlotyx

zlotyx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie moze banalne. Ale jak w xbox 360 slim 4gb zapisac stan gry. Mam harry potter 1-4 oryginal, konsola nie przerabiana.
    W konsoli są profile co to jest, mam kilka profili. jak kontrolowac w ktorym profilu jest save? Na poczatku gry wybieram w jakim slocie ma byc zapisana, wskazuje 4gb, i po przejściu ilus leveli, wyłączeniu i włączeniu konsoli trzeba zaczynac od poczatku. tak mam we wszystkich grach. w profilach sa jakies punkty ale co to jest?

Czy gra kontroluje zapis stanu czy konsola??

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kopi123

Kopi123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Wydaje mi się że to sie w ogóle nie zapisuje. Po wyłączeniu tak jak by kasuje to. a jak przechodzisz jaką kolwiek grę to masz wszystko od nowa?

4. zlotyx

zlotyx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy w takim razie jest mozliwosc zapisu stanu gry , czy trzeba dokupic dysk??

5. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wg mnie musisz po prostu wyjść do głownego menu gry. te gry tak mają.

Wczytywanie...

Poleć forum