1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapisane stany gry

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Leyton, Grudzień 21, 2008.

1. Leyton

Leyton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice
    Elo, mam dziwny problem, mianowicie: np grałem w Naruto i go przeszedłem włączam dziś aby pograć a tutaj pisze że nie ma żadnych save`ow. Wchodze w pamięć konsoli (HDD) i widzę że jest:/ Miał ktoś taki problem? Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wader94

wader94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mialem identyko ... wystarczylo wylaczyc konsole i wlaczyc na nowo pzdr

4. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja też tak miałem ale wiem czemu u ciebie tak zrobiło zawsze najpierw Zaloguj się a później włączaj gry jak nie jesteś zalogowany to nie masz "Sejwów" dlatego tez się dziwiłem zalogowałem się i od razu miałem save

Wczytywanie...

Poleć forum