Zapisanie nagranych momentów z DVR - nie wszystkie się da.

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam!

Mam sporo nagrań i 3/4 mam zapisane, dzięki czemu mogę je wstawiać na tą tablice Xbox Live, jednak niektórych nie da się zapisać, dlaczego? Może dlatego, że są dłuższe niż 30 sekund?
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A po co je zapisywać ? Nagrane przez nas klipy aromatycznie trafiają na tablicę, można je też udostępniać bez zapisywania, jedyne co daje zapisanie to to że nasz kip nigdy nie zniknie, w innym wypadku po pewnym czasie nasze najstarsze klipy będą same się kasować by oszczędzać miejsce.
PS. Ja zauważyłem że czasem trzeba odczekać by zapisać klip.
 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
nie no automatycznie to nie trafiają raczej, sprawdzałem. Klip który nie jest zapisany nie ma opcji udostępniania - klipy w "ujęcia" to klipy, które wcześniej zapisałem i może je otworzyć każdy, kto wejdzie na profil.
 
Ostatnia edycja:

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No u mnie trafiają aromatycznie trochę to dziwne ze masz inaczej
 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
u mnie na tablicy (tej co są wrzucane osiągnięcia i info kogo ostatnio dodałem) pojawiają się tylko te, które udostępniam właśnie na tablice.. a klipy zapisane można zobaczyć w sekcji "ujęcia".
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
U mnie zrobione klipy się zautomatu wrzucają , moga o kombinacji 2x guide + X , przez aplikacje DVR nie sprawdzałem , z automatu co się nie wrzuca to filmiki które się same nagrywają np z bf4 kiedy zrobimy jakaś akcje za ileś pkt albo dostajemy wyżej rangę
 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
a u mnie mowa o tym samym, nie wrzucają się póki ich sam nie udostępniam po zapisie.
 

Do góry Bottom