1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapisanie stanu gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marekm12, Kwiecień 19, 2014.

1. marekm12

marekm12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie wrzucam płytę z gierką do xbox-a i gram dochodząc do pewnego poziomu i chcę ją zakończyć. Wyjmuje płytę wyłączam sprzęt Moje pytanie: jak po ponownym włączeniu gry rozpocząć ją w miejscu w którym ją przerwałem ( aby nie utracić zdobytych poziomów)- jak ja zapisać

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartasblack

bartasblack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Gra albo obsługuję zapis automatyczny w konkretnych miejscach albo wychodząc do menu gry masz save game. Po ponownym uruchomieniu dajesz analogicznie Continue albo Load Game

Wysłane z mojego iWszechświata :) przez Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. marekm12

marekm12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki spróbuje
    Czy można to też ustawić w xbox 360e

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Autozapis zależy od gry . Są gry w których gra automatycznie zapisuje postęp i gdy wyłączysz konsolę będziesz zaczynał od ostatniego punktu zapisu np Assassin's Creed: Black Flag , a w innych grach zapisujesz sobie sam grę np GTA 5

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum