1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapisy do beta testów nowego dasha.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Seban_ZA, Sierpień 24, 2012.

1. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Witam

Dziś dostałem takowego maila.
    Wynika z niego, że zapisy do beta testów nadal trwają.

"
    Witaj Seban7Za!
    ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ — Xbox daje Ci wyjątkową szansę przetestowania w ramach otwartego programu beta doskonałych nowych funkcji, które pojawiają się wkrótce w Xbox LIVE. Należą do nich miedzy innymi wyszukiwanie głosowe oraz przeglądarka Internet Explorer na konsolę Xbox.
    Ze względu na olbrzymią liczbę próśb o udostępnienie otwartego programu beta Xbox LIVE postanowiliśmy dać możliwość korzystania z tej edycji testowej szerszemu gronu użytkowników. Właśnie skończyliśmy przygotowywanie najnowszej wersji aktualizacji. Możesz być jednym z pierwszych użytkowników zarejestrowanych w publicznym programie beta Xbox i poczuć związany z tym dreszcz emocji.
    Z Twoim udziałem rozrywka na konsoli Xbox jest bardziej fascynująca. Technologia Kinect zamieni Twoje ciało w kontroler.
    Zapowiedzieliśmy niesamowite nowe funkcje, które wkrótce pojawiają się w usłudze Xbox LIVE. Z wielką przyjemnością udostępniamy Ci część z nich, jeszcze zanim zostaną wprowadzone. Należą do nich wyszukiwanie głosowe, przeglądarka Internet Explorer na konsolę Xbox, usprawnienia w wyszukiwaniu kategorii i spersonalizowane rekomendacje.
    Czekamy na Twoje opinie!
    Ponieważ masz konto w Xbox LIVE, zapraszamy Cię do skorzystania z tej międzynarodowej wersji testowej naszej usługi. Opinie przesłane przez Ciebie i innych graczy zostaną wykorzystane do stworzenia jeszcze lepszej wersji końcowej. Pamiętaj, że to nie jest nasze ostatnie słowo — wciąż pracujemy nad kolejnymi wersjami Beta. Chcemy się dowiedzieć, co Ci się podoba w obecnej wersji, a co Twoim zdaniem należy zmienić.
    Oto jak to zrobić:
    Jeśli chcesz wziąć udział w programie, zarejestruj się tutaj do programu Beta Xbox LIVE 2012. Ze względów poufności konieczne będzie zaakceptowanie umowy programu. W zamian za szybszy dostęp do aplikacji chcielibyśmy Cię prosić o przedstawienie swoich uwag w krótkiej ankiecie — jej wypełnienie zajmie nie więcej niż 5 minut. Dzięki programowi Xbox LIVE Update Public Beta nasi najbardziej zaangażowani użytkownicy z całego świata, przesyłając swoje opinie, mogą przyczynić się do stworzenia jeszcze lepszej usługi Xbox.
    Zarejestruj się teraz.
    Dziękujemy za udział w programie. Dobrej zabawy! "

link do nowego dasha https://login.live.com/login.srf?wa...eply=https://connect.microsoft.com/dashboard/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Rowniez dostalem takiego maila i nie musialem nawet czekac ;)
    Od razu po wyslaniu ankiety dostalem sie do programu, wydaje mi sie to dlatego ze w podanym linku w mailu jest specjalny numer ktory pozwala wejsc wybranym od razu ;)

4. Marcin Stawski

Marcin Stawski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    beta

Witam, również dostałem tą wiadomość i dostałem się do programu, jednak żadna aktualizacja się nie pojawia, jest napisane że 1-do 2 dni się pojawi automatycznie, też tak macie?

5. roddy87pl

roddy87pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz pobrać klucz wprowadzić go w konsoli reddem code i rozpocząć dopiero pobieranie :)

6. Marcin Stawski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    beta

tak zrobiłem, pobrałem plik bardzo mały 1,2 chyba mb, przeszedłem proces i na samym końcu się pojawiło coś takiego że konsola się zaktualizuje w ciągu 1-2 dni . Jak na razie nic nie mam(rano się zarejestrowałem) a Wy już macie IE na konsoli- pytam beta testerów

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mamy. Bez Javy i Flash'a ;/

8. Marcin Stawski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc może ktoś mi pomoże jak przez to przebrnąć? wpisałem reedem code, dobrnąłem do momentu kiedy dostałem wiadomość po angielsku oczywiście, że 1-2 dni |bussines day| nic więcej się nie dzieje przy logowaniu do Live czy restartu konsoli.

9. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No napisali, że w ciągu tych 1-2 business day (Czyli dni roboczych), konsola sama Cię poinformuje, że jest nowa aktualizacja Dashboardu.

10. Marcin Stawski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ok. Dziwi mnie tylko że jedni już mają a inni nie. Ciekawa ta przeglądarka? rozumiem że komendy głosowe nie dla polski?

11. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się tak dobrej przeglądarki IE na Xboxie patrząc na PC-towe odmiany. Wszystko ładnie, płynnie, ale trochę boli brak flasha i javy. A jeśli chodzi o komendy głosowe, to niestety Ci nie powiem, bo nie mam Kinecta ;/

12. Marcin Stawski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy klawiatura usb wiele ułatwi w posługiwaniem się IE?

13. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    To do komend potrzebny kinect nie wystarczy headset ?

14. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A bo ja wiem? Nigdy takimi pierdołami się nie bawiłem, zwłaszcza dlatego, że (chyba) Xbox w ogóle nie rozpoznaje polskich komend.

15. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    też dostałem taką wiadomość na @, teraz czekać na aktualizację dsha.

@edit:
    dzisiaj właśnie wyskoczył mi komunikat o aktualizacji.

16. Zdybeusz

Zdybeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Myślibórz
    Pisze z przeglądarki z bety. Naprawde fajnie działa!

17. Marcinek_Madrid

Marcinek_Madrid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    Panowie, trzeba mieć GOLD, żeby korzystać z IE ?

18. arekw

arekw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
  19. luksik88

luksik88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Leslau
    Pomimo wczorajszej rejestracji, do dziś nie dostalem @ z potwierdzeniem....

20. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam nadzieję, że w finalnej wersji będzie java i flash, bo jak nie to kulawo strasznie...

21. XxxDilerxxX

XxxDilerxxX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paczków
    :indecisiveness:Eloszka mam pytanko jak nie dostałem @ i weszłem na tą stronkę i mi pisze ( po zarejestrowaniu ) cytat Witamy w programie aktualizacji Xbox LIVE!

Cieszymy się do aktywnego udziału w programie, i mam nadzieję, że będzie sprawdzać się tutaj regularnie i bądź na bieżąco zaangażowany z najnowszymi aktualizacjami dzieje w programie. Aby uzyskać dostęp do najnowszych informacji na kliknięcie programu na linki w lewym pasku nawigacyjnym lub szczególnych powiązań treści poniżej. to dostane się na bank ?

Wczytywanie...

Poleć forum