1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapisy stanów gry - Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dolec6, Listopad 24, 2015.

1. dolec6

dolec6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szamotuły
    Witam,
    gdzie mogę znaleźć zapisy stanów gier?
    Czy jak usunę grę z pamięci konsoli - również usunie się stan gry?
    Czy Xbox One pozwala zapisywać stany gier w chmurze - coś jak PlayStation Plus na PS?

Mam najnowszą wersję systemu XB1.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak XO ma zapisy w chmurze, powinno Ci normalnie pobrać :) Ale ogólnie to da się usunąć tylko grę z dysku, a zapis zostawić. Nie dajesz przy grze usuń całość, tylko zjeżdżasz na kafelek na dół przycisk z 3ma kreskami (start) -> odinstaluj. Wtedy wywali całą grę, ale save zostanie na dysku :)

4. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam jeszcze bliźniacze pytanie, bo z XONE jestem świeżak.
    Jak usunę profil z konsoli, to czy pobrane z niego gry zostaną i będą działać bez limitów?

Konto jest tylko moje, a nie żadne współdzielone.

5. kuleczka91

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak, spokojnie Ci gry zostaną na koncie jeżeli je zakupiłeś. Od kilku lat jest tak, że chodzisz sobie ze swoją biblioteką gier tj. gdzie się nie zalogujesz na konsoli tam będziesz miał swoje konto z grami (oczywiście te w wersji cyfrowej, bo pudła musisz ze sobą nosić, bo gra nie zaskoczy) :p Ogólnie jak będziesz chciał pobrać znowu swój profil to w konsoli dajesz opcję pobierz profil i wszystko będziesz miał na miejscu.

Edit: a po co Ci usuwać profil? bez profilu nie odpalisz gry :) jak usuniesz swój profil to będziesz musiał założyć gościa, albo jakieś inne bo gry nie pograsz :p A resztę masz wyżej wyjaśnione.

6. maker3

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ok, czyli przestaną działać.

Mam kilka gier na różnych kontach, które kupiłem od ludzi, nie na swoim głównym.
    Chciałbym tylko pobrać gry np. Remaster Castle Crasher i jakieś z wstecznej kompatybilności, a potem usunąć konta, żeby nie było bałaganu na liście logowania. Czyli nie zrobię tak?

7. kuleczka91

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ustawiasz konsolę domową i wszystkie konta mogą grać w daną grę. Nieważne czy ją kupiłeś na swoim profilu czy na jakimś innym ;p Aczkolwiek jeżeli pokupiłeś konta z tanimi grami to licz się z tym, że konta Ci padną po okresie rozliczeniowym MS jeżeli były to kupione gry na lewo :p
    A jeszcze jak usuniesz taką grę z dysku i nie będziesz się umiał zalogować na ten profil z którego masz grę to już Ci przepadła, bo gier nie da się przenieść na swój profil na xo, nie ma czegoś takiego jak przenoszenie licencji na xo :p

8. maker3

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To są bardzo stare konta, więc już raczej nie padną. Na jednym z nich tylko kupiłem ostatnio Castle Crasher Remastered za 18zł, bo był w promocji dla posiadaczy wersji X360, oczywiście całkiem legalnie kartą.

Chodzi mi tylko o usunięcie profilu, żeby na liście logowania były tylko konta wykorzystywane do grania.

Czy jak ustawię na tych kontach moją konsolę jako domową, to mogę już usunąć konto? I czy może być kilka kont domowych na jednej konsoli?

Wiem, że prościej sprawdzić samemu, ale nie mam jeszcze XONE, a zawsze mnie to ciekawiło i akurat trafił się podobny temat.
    Widzę, że tutaj SETH pisał, że można spokojnie usunąć konta http://xboxforum.pl/threads/gry-cyfrowe-a-usuniecie-konta.146990/#post-1228336

Ostatnia edycja: Listopad 24, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum