1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapisywanie gier na dysku twardym.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szamer, Listopad 30, 2010.

1. Szamer

Szamer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, będę kupował slima 250gb + Kinect i mam pytania
    - czy nagrywanie gier na dysk twardy powoduje tylko to że laser będzie się mniej zużywał. Czy też istnieje jakaś możliwość by odpalać gry z dysku bez płyty?
    - czytałem że można kupować gry za ms points , opłaca się to? i jakie gry będzie można kupić? i te gry się ściąga i śmiga z dysku?
    - mam możliwość stania 2,5m od telewizora w najlepszym wypadku i czy to wystarczy by grać w 2osoby?
    Z góry dziękuję za odpowiedź. I przepraszam za możliwe powtórzenia pytań.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Na większość pytań odpowiedziałeś sobie sam.

Tak, tylko laser się mniej zużywa, potrzeba jest płyta do odpalenia gry.
    Czy się opłaca ściągać gry z Live? Sam musisz zobaczyć ile M$P trzeba dać za grę i czy jest to opłacalne.
    2,5m dla Kinecta to dobra opcja dla 1 osoby. Da się grać w dwie, ale taka gra jest uciążliwa i Kinect będzie się często gubił, ponieważ będziesz podchodził za blisko i kamera straci ostrość.

4. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    1 . Nagranie powoduje mniejsze zużycie lasera i znacznie cichsza praca konsoli
    2. Na polskim rynku gier nie ma za wiele,( ale bardziej opłacalne jest kupienie np. poprzez allegro ), i oczywiście gry ściągnięte z XBL będą śmigały z dysku :)
    3. 2,5 m wydaje mi się, że będzie wystarczające, ale nie posiadam Kinetca wiec nie wiem tego na 100 %

5. Szamer

Szamer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za rozwianie moich wątpliwości.
    PS.
    Pady nie M$ różnią się bardzo jakością co oryginalne?

Wczytywanie...

Poleć forum