1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapisywanie gry o.O

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piechu9kst, Listopad 7, 2010.

1. Piechu9kst

Piechu9kst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    siema. :p
    jako ze swiezak jestem to mam pytanie i prosze nie usuwac tego. bo chce poznac odpowiedz.

mianowicie ;P
    przerobilem sobie konsolke ;P wiec...
    chce sobie grac w niektore gry. np F1...
    i zeby zapisac gre musze sie zalogowac... czyli polaczyc z netem czyli... moge dostac bana prawda?
    chcialbym sie dowiedziec co mam zrobic zeby zapisywac gry. czy to sing up znaczy ze polaczy sie z netem czy nie. jesli tk to jak moge ominac te zapisywanie gry?

pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To oznacza tylko, że logujesz się do swojego profilu na karcie pamięci za to bana nie dostaniesz. Zresztą jak się boisz to odłącz kabel od neta :)

Wczytywanie...

Poleć forum