1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapisywanie gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sbn1985, Luty 28, 2014.

1. sbn1985

sbn1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mój brat gra w GTA V, przeszedł 40% gry, ja chciałbym zacząć grać od początku, tylko obawiam się, że usune jego save'y, jak mam zapisywać swoją gre, tak żeby nie usunąć jego save?

2. Lotnik421 Xbox One

3. x333x

x333x Banned

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock City
    Trzeba zapisać na chmurce,aby zapisać na chmurze trzeba mieć golda nie triala w tedy nic się stanie możesz usunać save's

4. sbn1985

sbn1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem laikiem jeśli chodzi o xboxa, dopiero zaczynam przygode, gold to pelna wersja gry? Ja mam oryginalną wersje GTA, jeśli o to chodzi :)

5. x333x

x333x Banned

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock City
    Nie drogi kolego GOLD to abonament dzięki temu grasz przez multi i rozmawiasz z przyjaciółmi

6. sbn1985

sbn1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz juz czaje, nie mam golda niestety, dzięki za pomoc, pozdro!

7. x333x

x333x Banned

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock City
    Hej ale jak byś chciał kupić golda np: 1 mesiąc to wejdzi na allegro i wpisz xbox live gold lub xbox live 1 miesiąc tam masz duży wybór.

8. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wystarczy, że w menu zapisów wybierzesz opcję "Stwórz nowy zapis" i będą dwa. Jeden twojego brata a drugi twój.

Wczytywanie...

Poleć forum